Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki vagy barátzónába tett?

Figyelt kérdés
Már vagy kb. két éve ismerem a csajt. Most voltunk táborban és ő is benne volt a vezetőségben én meg sima résztvevő voltam. Az első nap végén odajött hozzám és mondta hogy milyen cuki voltam ma és meg is ölelt. Ez nagyon fura mert soha eddig nem csinált ilyet és nem is említett ilyen szót rám. A végén alá kellett iratni papírt a táborvezetőkkel és ott is ezt írta a lapomra: Cuki leszel:3 puszi meg minden ilyesmi.

2014. aug. 28. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi ez, hogy "Cuki leszel"? o.O Ezt így nem értem.

Egyébként tekintetbe véve, hogy két éve ismered és cukinak hívott minimum kétszer, valószínű, hogy nem néz rád pasiként. Másrészt nincs "barátzóna" csak töketlen pasik akik közvetlen/közvetett elutasítás után is kapcsolatban maradnak a nővel és plátói szerelmet táplálnak iránta, aki ezt kihasználja/észre sem veszi.

2014. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Másrészt nincs "barátzóna" csak töketlen pasik akik közvetlen/közvetett elutasítás után is kapcsolatban maradnak a nővel és plátói szerelmet táplálnak iránta, aki ezt kihasználja/észre sem veszi."


Ez mekkora hülyeség :DD

2014. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tényleg? Akkor mondd már el mi a barátzóna :D

Az ha barátok vagytok? (Mert abba nem fér bele, hogy te epekedsz tovább.) Vagy az amit leírtam, hogy te csorgatod tovább a nyálad, a csaj meg kihasználja/nem veszi észre és barátként kezel?

2014. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, és van lány barátom. Sose próbálkoztam nála, nem kívánom érzelmileg és ez kölcsönös.

És még ott vannak azon lány barátaim akik számomra egyszerűen nem bejövősek, de attól még jó kapcsolatot ápolok velük, illetve a már foglalt haverok (csajok) akikkel el sem tudnám képzelni a dolgot.


Abban egyetértek, hogy idővel ez változhat,,,sok ilyen példát találni, de a te verziód nem általánosítható.

2014. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
félreértés ne essék én nem vagyok szerelmes a csajba vagy valami ilyesmi és ezt ő is tudja hogy csak barátok vagyunk :D amugy 16 évesek
2014. aug. 28. 15:15
 7/9 anonim ***** válasza:

#5 Facepalm... A barátzóna az amit leírtam. A barátság meg a kölcsönös baráti kapcsolat ahol senki nem akar többet. Ez szól a kérdezőnek is. Az angol friendzone amiből ez jött az akkor volt, ha valaki vallomást tett egy lánynak, de az hárított és ezzel "barátzónába" tette pl.:


-Nálad szebb, okosabb, kedvesebb lányt a világon nem találhat senki... Annyira boldog lennék ha ilyen barátnőm lenne...

-Biztosan találni fogsz egy szerencsés lányt és akkor boldog leszek, hogy a legeslegjobb barátom végre boldog lehet ^^


Vagy hasonló hülyeség, ahol a lány direkt vagy butaságból nem veszi a lapot, még mikor aránylag egyértelmű akkor sem, illetve mikor "nem akarom elrontani ezzel a barátságunkat".


Ha bármelyik fél többet akar onnantól nem barátság, max később lehet, ha feladta az a bizonyos bármelyik fél.


Bocs a kitérőért, teeehát: Úgy tudhatod meg a legkönnyebben, hogy mit akar, ha eldöntöd, hogy érdekel -e téged. Ha érdekel puhatolózz, hátha lesz valami, ha mégsem az sem baj, mert bár érdekel, de nem szereted. Ha pedig nem érdekel, viselkedj úgy mint eddig. Egyértelműbb jeleknél pedig írj ki új kérdést :D

2014. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"#5 Facepalm... A barátzóna az amit leírtam. A barátság meg a kölcsönös baráti kapcsolat ahol senki nem akar többet. Ez szól a kérdezőnek is. Az angol friendzone amiből ez jött az akkor volt, ha valaki vallomást tett egy lánynak, de az hárított és ezzel "barátzónába" tette"


Ez is mekkora hülyeség :D Jó igazad adok neked, most nem ezen vagyok kiakadva, hanem azon, hogy a barátzóna fogalom mennyire kibővült.

Ha az egyik többet akar, mint a másik, akkor azt nevezzük már plátói szerelemnek, vagy valami másnak, mert a barátzóna megnevezés erre a szitura olyan hülyén illeszkedik. Mondjuk a plátói szerelem is mást jelent most, mint eredetileg.


Jó tudom...nem haladok a korral :)

2014. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Speak Outról?!?!? Írj rám itt!!!
2014. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!