Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondja meg nekem valaki őszintén, hogy miért van ez?

Figyelt kérdés
Én teljesen kétségbe vagyok esve.. 3 és fél éve vagyunk együtt a barátommal,első szerelem. Nyilván az a rózsaszín ködös szerelem elmúlt,de még mindig nagyon szeretem és ragaszkodok is hozzá, el sem tudnám képzelni az életem nélküle, viszont már nem kívánom annyira. Eddig is ritkán tudtam elélvezni szex közben, de volt kedvem hozza. Most meg van,amikor egyáltalán nincs és ujjazás közben is például arra gondolok, hogy nem tudok elélvezni és nem is annyira jó és miért nem jó, meg hasonlók. Már nincs meg a kapcsolatban az az izgalom ilyen téren,mert teljesen ismerjük a másikat. Ezt meg lehet oldani valahogy? Akikkel eddig beszéltem, azt mondták,hogy ezen már nem lehet segíteni, sőt, ez csak rosszabb lesz. Viszont én nem akarok mással lenni, ő is velem tervezi a jövőjét,annyira jó volt az elején minden,nem értem miért történt ez. :( Vagy ez minden kapcsolatban előfordul egy idő után? Valaki segítsen.
2014. okt. 10. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Hallottál már a fenil-etil-amin hormonról? Kb 1.5 évvel ezelőtt az agyad megszüntette a fenil-etil-amin hormon termelését, így elmúlt a nagy szerelem effektus. Most már csak a jó kis oxitocin barátunk maradt, aki kihúz a csávából téged. A ragaszkodás és a társszerelem maradt.
2014. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!