Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság gáznak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság gáznak számít, ha egy srác ragaszkodó típus? Akinek elég csak egy nő és vele családot alapítani?

Figyelt kérdés

Én kis srác korom óta csak egy lányt kerestem, szerencsére megtaláltam. Nagyon fontos nekem és őszintén szeretem a barátnőmet. Valahogy úgy érzem az őszinte érzelmek megélésével lehetek teljesen az ami vagyok. Nem tudnám beéri bóvli kamu érzelmekkel vagy szórakozással. Szeretném eljegyezni majd Őt és nem félek a házasságtól, nem értem a férfiak zöme miért ijed meg ettől. Családot is szeretnék majd, imádnám a gyerekeimet.


Ez manapság gáznak minősül? Úgy vettem észre nem ez a tipikus (én természetesnek érzem a magam részéről).


2014. okt. 10. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hogy nem gáz, hanem érték! Sokkal több ilyen kéne! Hozzád hasonló személyként csak biztatlak, hogy SOHA ne befolyásoljon azoknak a véleménye, akik egyszerűen képtelenek ezt a mércét megütni. Azért akarnak lehúzni, mert nem képesek ezt felérni. Legyél önmagad és maradj ilyen! Én is erre törekszem, mert TUDOM, hogy ez a helyes.

Hajrá!


23/F

2014. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Hajrá!

Szerintem a mai világ a gáz és nem veled van baj.

2014. okt. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
így kellene mindenkinek :) sok áldást nektek a pároddal ;)
2014. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen célokkal élek. Egy lányt keresek, vele szeretném leélni az életem, családot szeretnék.

De ez ma már gáz, nem értékeli senki. Úgyhogy vagy egyedül halok meg, vagy be kell érnem egy csinos lánnyal, akit a pénzem megtart majd...

2014. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Énis mindig csak egy lányt keresek, egyhez ragaszkodok de nagyon, csak az a lány általában pont sz@rik a fejemre :D : /
2014. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi ezt férfiak értéknek gondoljuk, a nők már kevésbé. Ha meghallja egy nő, hogy komolyabban meg szeretnéd ismerni, vagy ne adjisten, már ismeritek egymást, és elmondod neki, hogy szeretnéd mélyíteni a kapcsolatotokat, azonnal meghátrál mindegyik. A nők folyton arról papolnak, hogy bennünket férfiakat nem tudnak komolyan venni, ezzel szemben ők azok, akik felelőtlenek, könnyelműek, meggondolatlanok.
2014. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem te vagy gáz, hanem azok a pasik akik szerint végig dugni minden várost menő...és érzelmeket mutatni ciki. Na azok gázosak.


A férjem is így van vele mint te. Nem érdeklik más nők rajtam kívül. Nem kalandozós fajta. Mindig is így gondolta. Megtalált engem, velem vesztette el a szüzességét és 22 évesen feleségül is vett:).


Megtehette volna hogy megdug pár tizenéves libát, magától dőlt volna a mai lányok többsége, de őt ez nem érdekelte.

2014. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én imádom hogy a párom ilyen és én is ilyen vagyok 43/L :-) Szerintem hatalmas kincs de nekem is kellett idő mig egymásra találtunk! Mai fejemmel kitartóan várnék sokkal jobb pl a szex is mint egy futó kapcsolatban! Sok boldogságot!
2015. nov. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!