Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? A barátom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? A barátom az exével beszélget telefonon, kb heti 1x és nem szólt nekem erről!

Figyelt kérdés

Valamikor előttem volt együtt a csajjal, de csak dugtak, kapcsolat nem lett belőle. Állítólag semmit nem érzett iránta és most se. A csaj néha felhívja, beszélgetnek, a barátomnak állítólag meg sincs a száma. Ezt ma tudtam meg, eddig nem szólt erről semmit, pedig már pár hete ez megy.


A barátom szerint nem kéne kiakadnom mert nincs semmi köztük, de szerintem meg MÉG nincs, viszont a csaj akar tőle valamit.


Jogos kérés lenne, ha azt szeretném, hogy mondja meg a csajnak, hogy ne beszéljenek többet?


23 F, L


2014. okt. 11. 02:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ez így mondhatni elég gyanús. Ágyban jól kijöttök? Van-e oka másfelé kacsingatni?
2014. okt. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jól kijövünk, de lehetne jobb is.
2014. okt. 11. 02:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát ez a "lehetne jobb is" nem hangzik jól.

Jól érzed, ne engedd a barátodat az exével csevegni! Bár Te ismered, Te tudod mennyire megbízható! Hogy jöttél rá, hogy beszélgetnek?

2014. okt. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem nagyon emlékszem, de ő hozta fel, utána elkezdtem kérdezgetni és nem nagyon akart válaszolni.
2014. okt. 11. 03:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, most Veled van és zavar Téged a dolog, hagyja abba!
2014. okt. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sztem kérdezd meg, hogy mit akar, és döntsön úgy..
2014. okt. 11. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 WheneverYouWant ***** válasza:

Vigyázzon kérem.. a tiltott gyümölcs még édesebb..

Ha esetleg bármi meg is fordult már a fejében akkor tiltás hatására még inkább előjön..

Próbálj meg először is minél több részletet megtudni.. nem faggatózva csak szép lassan... tudom hogy ez ilyenkor nehéz főleg egy lánynak... Próbálj meg minél többet megtudni a csajról.. végső esetben vele beszélni..

A pasidnak meg különleges figyelem kell most.. láncold magadhoz... A veszekedés faggatózás nem old meg semmit... attól csak te leszel nyugodtabb vagy idegesebb.. azzal csak messzebbre lököd magadtól.. ha nincs még elég messze..

2014. okt. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Nika253 válasza:
Gyanús a szitú, már csak azért mert én is beszélek néha az exemmel, ő hagyott el, neki van másik kapcsija, de nem érez a csaj iránt már semmit. Velem jó a szex ezt meg mondta, és azért kacsingat is vissza. De igen mond a csajnak hogy hagya békén a barátodat. Valószínű hogy a csaj akar tőle valamit, mert ha nem akarna nem keresné. Kitartás és beszélj a csajjal!!
2014. okt. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ÚJ FEJLEMÉNYEK:


Kiderült, hogy még régebben a csaj megkérdezte a barátomtól, hogy találkoznak-e. Amikor kérdezgettem, hogy a csaj elhívta-e talira, akkor tagadta, de később mégis kiszedtem belőle (most a elmúlt pár napban). Aztán ma újra hívta, (már ötödjére) és ma is rákérdezett a talira, a barátom meg nem, hogy rögtön nemet mondott volna, azt mondta "nem tudja"!!!!!!!

Szétrobbanok annyira idegesít, a csaj is, meg a barátom is. Ha szeretne rohadtul nem csinálna ilyeneket............ Ja és megígérte, hogy offolja a csajt, ha újra hívja, hát k.....rvára nem történt meg. Mi a fa...t csináljak?!

2014. okt. 18. 20:28
 10/11 Nika253 válasza:

Azt mondom akkor erre, hogy a barátod sem tudja mit akar. Mióta vagytok együtt?

Lehet vágyik újra??

Úgy mint nálam is az exem.

És most szar neki mert nem kapja az újtól azt ami nálunk mind jó volt... De annyit tanácsolok hogy ilyessz rá hogy elhagyod hátha változik..

2014. okt. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!