Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tündéri barátnőm zsarnok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tündéri barátnőm zsarnok lett, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy a barátnőm 4 dolgot alkalmaz egyre gyakrabban: cukiskodik, ha akar valamit, zsarnok lesz, durcás, ha nem kapja meg amit akar, zsarolni kezd, ha rászólok, hogy nem egészen így kéne csinálni a dolgokat, és végül sajnáltatja magát, hogy neki milyen rossz.

Ezt azóta csinálja, hogy összeköltöztünk lassan egy fél éve.

Nem elég neki a lakás, már családi ház kell, újabb kocsi, más kondigépek, mostmár kutya is, új ruhák és a sor végtelen.


Az a baj én emlékszem arra az édes, szerény és figyelmes lányra akinek megismertem. Abba a lányba szerettem bele. Most is szeretem, mert emlékszem rá, pár éve volt csak. De van egy nagyon rossz érzésem, hogy ha már 26 évesen zsarnokoskodni kezd felettem, nem lesz jó vége. Nagyon makacs és semmit nem lehet neki elmagyarázni normálisan, mert mindent kritikának vesz és megsértődik.


Mit tehetnék?


2014. okt. 11. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Meg kell beszélni vele, hogy ez nem így működik. Ha nem érti, akkor viszlát.


Sajnos az embere változnak.

2014. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján azt vettem le, hogy a pénzed jobban érdekli, mint te magad, kissé túllőtt a célon, de semmiképpen ne vedd meg neki mindazt, amit akar, keresse rá meg maga a pénzt, ne zsarolással csikarja ki belőled.
2014. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megszokta a kenyelmet.
2014. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Pont ilyen lányokat keresek vidékre tehénszart meg trágyát lapátolni
2014. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés
2014. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem kamu a kérdés, sok ilyen esetről hallottam!
2014. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Magadba nézhetnél pl te is. Az általános férfi tévhittel ellentétben a nők NEM sárkányosodnak el csak úgy maguktól.
2014. okt. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!