Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm összejött egy fiúval és arra gondoltam, hogy sütök nekik egy tortát amin olyan felirat lenne, hogy "sok boldogságot kívánok" és utána elvinném őket étterembe ahol pezsgővel megünnepelnénk azt, hogy összejöttek, és utána átadnám az ajándokt amit vettem nekik.
2014. okt. 11. 14:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ne már.. most jöttek össze, nem esküvőjük lesz, vagy több éves évfordulójuk. Szerintem elég ha odamész hozzájuk és megmondod, hogy mennyire örülsz a boldogságuknak. Ne csinálj felhajtást, nem is a te dolgod. Ráadásul én tök kényelmetlenül érezném magam egy ilyen helyzetben...
2014. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

"Szerintem elég ha odamész hozzájuk és megmondod, hogy mennyire örülsz a boldogságuknak."


Már mondtam nekik többször de szeretném ha tudnák, hogy tényleg komolyan gondolom.

2014. okt. 11. 15:07
 13/16 anonim ***** válasza:
Azt értem, de nem kell a felhajtás. Szerintem gáz. Tartogasd az eljegyzésükre. Vagy csináld meg a tortát, és az elég.
2014. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyet értek 13-as.Egy kapcsolat kezdetén az a legjobb ajándék ha minél több időt kettesben tölthetnek.
2014. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Akkor veszek nekik valami drága ajándékot, átadom nekik sok boldogságot kívánva és már távozom is.


Csak jó lenne bebizonyítni, hogy tényleg örülök a boldogságuknak.

2014. okt. 11. 15:19
 16/16 anonim ***** válasza:
Most itt azon van a lényeg hogy örülsz vagy hogy közöld velünk hogy megteheted hogy vacsizni vidd őket( még igy is hülyén hangzik:D) meg tüzijátékot rendelsz nekik? :D . Picit túlreagálod a dolgokat, ha barátok vagytok szerintem nem kell bizonygatnod hogy komolyan gondoltad a jókívánságokat. de te tudod vegyél neki egy DRÁGA ( emeljük ki a szót) ajándékot és akkor már tuti mindenki boldog.
2014. okt. 12. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!