Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy elveszítem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy elveszítem a szerelmemet? Lenn!

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt.


Sajnos a kapcsolatunk elején nem a párommal, hanem a barátaimmal beszéltem meg a párkapcsolati problémákat,csak akkor álltam elő neki a dolgainkkal,mikor már nem bírtam tovább.

Dühből csúnyákat mondtam a páromra a barátaimnak, amit mostmár megbántam.


Belátom,hogy marha nagy hülye voltam és a konfliktus kezelési technikám egy nagy kalap...........volt.


Párommal minden rendben, nagyon szeretjük egymást,ha valami zavar,azonnal megmondom. Ezáltal a kapcsoltunk is megerősödött.


Sajnos megromlott a kapcsolatom az egyik barátommal és megfenyegetett,hogy elmondja páromnak a múltbeli dolgainkat.

Azóta folyamatosan gyomoridegem van, nagyon félek, hogy elveszítem. :(

Elmondtam a szerelmemnek, hogy ostoba voltam, mert nem felnőttként kezeltem a gondjainkat. Jól reagált, mondta, hogy nem kell félnem, nem veszítem el. Viszont nem vagyok nyugodt. :(


Bocsi, ha kicsit zavaros...

Megbántam, amit csináltam. Mégegyszer nem követném el ezt a hibát! Nagyon utálom magamat...


Amúgy nem csaltam meg és nem is tudnám megtenni.


2014. okt. 11. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy ostobaság volt, amit csináltál, na de gondolom nem azt várod, hogy ilyeneket vágjanak a fejedhez, szóval ha egy tanácsot megfogadsz, akkor az még mindig jobb, ha tőled tudja meg, mint mástól. Nem tudom, meddig fajulhat a fenyegetőzés, illetve mik voltak azok a dolgok, amiket mondtál róla, de semmiképpen nem hagynám, hogy más magyarázza meg neki, hogy miket mondtál róla.
2014. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt ez még a kapcsolatotok elején volt és ha valóban változtattál ezen és megbeszéled a pároddal, ami zavar, akkor nyilván ezt ő is látja és értékeli.

Viszont én a helyedben elmesélném őszintén ezt az egészet a párodnak és azt is, hogy miket mondtál a barátodnak róla.

Azért is, mert jobb, ha tőled tudja meg és azért is, mert utána nem tud majd mivel fenyegetni.

2014. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én leültetném és elmondanám neki az egész történetet a barátról és a múltbéli butaságokról és persze arról sem hallgatnék, hogy azóta rendszeresen fenyegetőzik. Azt szeretted volna, ha tőled tudja meg, milyen buta voltál. Ne hari, ha ilyet mondana a kedvesem én a nyakába borulnék és kiröhögném, hogy de buta, hogy ilyeneket félt elmondani :D
2014. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van, az őszinteség a legjobb út!


Legszívesebben tarkón csapkodnám magam, amiért ilyen gyerekes voltam! De legalább tanultam az esetből és rájöttem, ilyet nem szabad csinálni.


Leülök a párommal és kitálalok neki mindenről. Ha elküld, akkor elküld...Nem szeretném, hogy ez történjen, mert nagyon szeretem és ő is engem. Nálunk a szakító ok a megcsalás, amiről szó sincs. De nagyon hülye voltam.


Köszönöm a válaszokat!

2014. okt. 11. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó látni, hogy végül a legegyenesebb megoldást választod, esetleg a reakciókat majd megosztod velünk? :)
2014. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Természetesen igen! :)


Megérdemli, hogy őszinte legyek vele. Joga van eldönteni, hogy velem marad, avagy sem. Én voltam hülye, de tanultam a hibáimból és eszem ágában sincs mégegyszer ilyeneket tenni!

2014. okt. 11. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!