Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly párkapcsolatnál mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly párkapcsolatnál mennyire számít egy férfinak a múltja?

Figyelt kérdés

24 éves az illető és nem volt még párkapcsolata, intim viszonyba se került még nővel, mert egyrészt gyerekes későn érő típus volt sokat szerencsétlenkedett, másrészt túl van egy családi traumán, aminek hatására kicsit lelki beteg volt.

Mostanra megkomolyodott, túltette magát minden rossz dolgon, belátta hogy miket hibázott és csak olyan nővel lenne együtt akivel komoly szándéka van, szerelemből adná oda magát. Egyetlen hibája, hogy kissé nehezen ismerkedik és kicsit nehezen illeszkedik be.

Nem gond a tapasztalatlanság, ha tisztalappal indít?


2014. okt. 11. 21:01
1 2
 1/15 Tibohr ***** válasza:
Magadról beszélsz E/3 személyben?
2014. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Es miert beszelsz magadrol E/3. szemelyben?
2014. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez a csajtól függ
2014. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezt nem nagyon fogjak toleralni a nők.
2014. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Költőnő? ***** válasza:
Figyelj, ismerkedj, aztán majd látod.
2014. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nálam nem számít a múlt. De akkor az enyém se legyen téma. Azon már nem lehet változtatni...
2014. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azért írtam E/3 személyben, mert egyszer feltettem egy hasonló kérdést és nem éppen szimpatikus emberek kezdtek el velem személyeskedni.
2014. okt. 11. 21:13
 8/15 A kérdező kommentje:
#6 Én is így vagyok vele, hogy nem lehet változtatni ilyenkor fontos, hogy tiszta lappal indítsunk. Engem nem zavarna a párkapcsolati múlt csak az számít, hogy vonzódjak hozzá.
2014. okt. 11. 21:15
 9/15 Költőnő? ***** válasza:

Fórumoldal. Szokj hozzá, h nem csak jóindulatú emberek vannak itt.

Anonim mkinek könnyebben jár a szája, ez már csak így van. Amúgy meg hiába írnak sokan úgy, mintha egy másik személyről lenne szó, annyira egyértelmű mikor nem.

2014. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lelki beteg emberrel nem kezdek. Ha már rendben van az más, ugyanakkor én még nem láttam olyat, hogy egy lelki betegséget okozó traumán valaki nyom nélkül túltegye magát. Amúgy személy szerint elég türelmetlen vagyok nem bírom a töketlenkedést vagy a bénázást.
2014. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!