Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 napja szakítottunk a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja szakítottunk a barátommal mit csináljak hogy jobb legyen? úgy érzem megőrölük. Bonyolult, bővebben lent

Figyelt kérdés

Rengeteget veszekedtünk kb a semmin, és most végleg szakítottunk, és ez most végleges sajnos. eddig mindig kerestük egymást, most nem, csak a szüleivel beszéltem.


Teljesen úgy érzem hogy nekem nincs miért tovább élni, öngyilkos persz NEM leszek, volt már korábban is kapcsolatom (3 éves) meg előtte is 1 éves de nem volt ez. nem éreztem ennyire rohadt szarul magam. sírógörcsök törnek rám tényleg úgy gondoltam hogy örökre együtt leszünk, mivel foglaljam le magam? Most nem dolgozok és egyéb okokból nem is fogok tudni egy darabig. Tegnap kimozdultam itthonról de szörnyű volt. nincs kedvem beszélni semelyik barátnőmmel nekem tényleg csak rá van szükségem :(

Attól nem félek hogy egyedül maradok mert tegnap is 5-en jöttek oda ismerkedés céljából... Egésznap aludni szeretnék de nem tudok ha beveszek altatót 1 dbot elalszok felébredek utána bevehetek mégegyet?


2014. okt. 11. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
segiteni nem tudok de nagyon sajnalom :(
2014. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem vehetsz be meg 1 et .... meg amugy is , hulyeseg

mivel nem tudjuk hogy mi a problema , marmint az eredmenyet tudjuk csak az elozmenyeket nem

hogy varod hogy segitsunk?

2014. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogd fel úgy hogy nem "sajnos". Szabad vagy. :)
2014. okt. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 poiu ***** válasza:
Szerintem jól látod, szarj rá magasról. Hogyan tovább? Tanulj valamit.
2014. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nos, az alábbiakat tudom javasolni.


1. Akadályozd meg azt, hogy tápláld iránta az érzéseket. Ennek érdekében obozold el, vagy dobd ki a tőle kapott cuccokat, és mindent, ami rá emlékeztet. Ne menj azokra a helyekre sem egy ideig, ahol sokat voltatok együtt, és természetesen NE beszélj vele. Így az érzéseket nem táplálod iránta, tehát gyorsabban fogsz gyógyulni.


2. Foglald le magad. Na persze ne butaságokkal hanem olyan dolgokkal, amik tényleg érdekelnek, és - ez a legfontosabb - építő jellegűek. Tehát például az olyan könyvek olvasását javasolnám, amikből tudsz tanulni.


3. Legyél a barátaid társasáságban. De lehetőleg csak azoknak, akik együtt tudnak érezni veled. Persze megértem, hogy néha kell egykis magány, nekem is kellett, amikor szerelmi bánatom volt. De jobb, ha vannak emberek, akik melletted állnak.


Sok sikert.

2014. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne bánkódj, gondolj arra, hogy valakinek még siralmasabb a helyzete nálad :D


pl. nekem: még nem volt rendes barátnőm, miközben magas, intelligens és jóképű vagyok... 19f :(

2014. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne szedj altatót, ha nem az orvosod írta fel neked. Ha meg ő írta fel, akkor tőle kérdezd, hogy hogyan szedheted.

A sportolás valamennyit javít a helyzeten, pl. járj el futni. Naplót is elkezdhetsz írni. Egy szakítás után tök természetes, hogy rossz a kedved, szenvedsz, ezzel mindenki így van. A fájdalom idővel csökkenni fog. Nem javaslom, hogy új kapcsolatba kezdj, amíg ezt nem heverted ki.

2014. okt. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Keress egy másikat aki feledtetni tudja az emlékeket.

Nekem ez volt a legjobb annak idején.

2014. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek:(


Igazából az előzmény nagyon hosszú hónapok óta a semmin veszekszünk ,teljesen lényegtelen dolgokon tényleg, nem olyanokon amit nem lehetett volna megoldani. már kb 2 hónapja érzem hogy na most biztos vége lesz.


Beszélni nem akarok vele mert felesleges ezt újra kitárgyalni, új kapcsolatba biztosan nem megyek bele még egy jódarabig.


Tanulok de csak jövőhéttől kezdődik és heti 1 napot kell járni, sajnos a barátaimra sem vagyok kíváncsi nem akarok velük lenni nem akarom elmondani csak fekszek a sötétben és ennyi. Ezért nem értem magam mert korábban ilyen sosem volt

2014. okt. 11. 22:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi is a szakítás szélén táncolunk, hasonló okok miatt. Ha gondolod írj :)


25N

2014. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!