Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti élnétek nyitott kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti élnétek nyitott kapcsolatban vagy házasságban?

Figyelt kérdés
A környezetemben van néhány olyan ismerősöm akik nyitott kapcsolatban élnek. Azt mondják, hogy ez a kapcsolatukat jobban megerősíti. Valóban így van? Mi a véleményetek erről?

2014. okt. 12. 09:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
MI ???? Jobban megerősiti a kapcsolatot az ha a felek másokkal is k$rvatnak?? Amúgy nem ...
2014. okt. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, mert állítólag jobban fellendíti a szexuális kapcsolatukat és nem unják meg egymást.
2014. okt. 12. 09:14
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nálam ez alapból kizáró ok ha ilyen dolog felmerül a csajban. Ha meg megcsal akkor úgy vágom ki hogy a lába nem éri a földet :D
2014. okt. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%
Én benne lennék.
2014. okt. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szép is lenne mindenki nyitott kapcsolatban lenne erősítés"miatt és bszna fűvel-fával.

Nem elég a szex a régivel,ezért nyitott kapcsolatot akar álltalában az egyik fél.

2014. okt. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősöm azért megy félre, mert nem bír ellenállni a szép nőknek. A felesége pedig elviseli ezt, mert szerinte az összes férfi ilyen csak mások nem merik bevallani.
2014. okt. 12. 09:24
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok a hülye, de nem inkább azzal kéne erősíteni a kapcsolatot, hogy jobban figyelnek egymásra, egymás vágyaira, jobban törődnek a másikkal?

Ha a szex elunalmasodása akkora gond, millió lehetőség van fellendíteni úgy, hogy nem vesznek be senki embert/asszonyt , csak ketten.

Szerintem ez a legális megcsalás nem jó semmire. Mert akkor ennyiből mindegyikkel jár, de senkivel se igazán. Mint az okos lány a mesében.Hozott is ajándékot, meg nem is.

2014. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a 6. válaszban leírtak még jobban felbosszantottak. Mi az, hogy nem bír ellenállni a szép nőknek?

Ha szeret valaki valakit, akkor nem is merül fel, hogy mást akarjon magára húzni.

Az a nő meg...elég buta lehet aki ezt el engedi.

2014. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Költőnő? ***** válasza:
100%
Számomra elképzelhetetlen. Monogám vagyok, hiszek a hűsegben. Abban viszont nem, h ez a módja egy kapcsolat életben tartásának.
2014. okt. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. okt. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!