Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyitott kapcsolatban vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolatban vagyunk, volt másokkal is, ami engem nagyon zavar (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
másokkal is volt, engem ez nagyon zavar, úgy érzem részemről több , de eközben ő az egyik legjobb barátom is. mi a teendő, ha most minden megy a régiben zavarni fog ha elmondja hogy volt másokkal is, ha egy ideig megpróbálom hanyagolni, megint rossz mert hiányozni fog nekem. van erre ésszerű megoldás? volt már valaki ilyen helyzetben?ésszerű megoldást kérek, nem olyat hogy beszéljem meg vele hogy kedvelem meg ilyenek, csak hogy hogy álljak hozzá ezek után .. előre köszönöm szépen a normális válaszokat, jól jönnének, eléggé ki vagyok .. ://
2014. jan. 14. 11:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
nálunk a threesome a swinger meg erösitette a házaságunkat
2014. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

De miert kell nyitott kapcsolatba belemenni? Miert kell igy megalazkodjon egy lany a fiu szerelmeert? Sajat magadnak csinaltal bajt. Miert varod h mas oldia meg ?

Ki hogy veti agyat, ugy alussza almat :)

2014. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
így alakult. azt hittem nem lesz érzelem. de ha már van .... ez van .. :D kössz azért, mindegy lett volna ha be se írsz:D
2014. jan. 14. 11:22
 4/14 anonim ***** válasza:

erre nincs megoldás :)


a kötődés ezzel jár

2014. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ezzel .. de elég szar. így nem lesz jó. nemsokat aludtam nem akarom ezt. vagy hagyjam a pics*ba, vagy maradjon minden úgy ahogy van. mert ugye nem haragudhatok rá, nem várhattam el tőle hűséget mert nem vagyunk egymással kapcsolatban igazából .. :D segitsééééég :)
2014. jan. 14. 11:26
 6/14 anonim ***** válasza:

ahogy írtad is az a legjobb megoldás ha megbeszéled vele ami érzel és gondolsz


hány évesek vagytok amúgy?

hogy hogy így alakult?

2014. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Gondolom azèrt mentèl bele a nyitott japcsolatba,m azt gondoltad,h ha a lehetősège,akkor nem akar vele èlni,de most h megtette számodra rossz èrzès,pedig ő csak annyit tett amennyit megbeszèltetek.

Ülj le vele,ès mondd meg neki,h bár úgy gondoltad nem fog zavarni ez a dolog,de mègis... termèszetesen ami megtörtènt az a megállapodásotokon belül tőrtènt,ès ebből a kèsőbbiekben se lesz problèma,de szeretnèd újra átbeszèlni,mert úgy èrzed mègse fog neked így menni...

2014. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ha jól értem akkor volt köztetek ez az de nem mondtátok ki hogy legyen kapcsolat de barátok vagytok

én megdeszélném vele ha lehet

2014. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
kifejtheted priviben ha gondolod
2014. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 tevetke ***** válasza:
Ez amúgy nem nyitott kapcsolat, hanem inkább csak barátság extrákkal. Ilyenbe nem lett volna szabad belemenned, ennyi... mást nem tudok hozzáfűzni. Max annyit, hogy hagyd a p*csába, ha ő nem akar komolyabbat tőled...
2014. jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!