Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol a rekettyés istennyilába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a rekettyés istennyilába lehetne ismerkedni egy ilyen lénynek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy blogbejegyzés méretű valami következik.


Kezdem magamnál: egy tipikus srác vagyok, aki szereti Shakespeare-t, a zenét, a szóvicceket, meg egyéb kreatív dolgokat. Szabadidőmben egyedül vagyok; gondolkodom mindenfélén, olvasok, bóklászom, moziba illetve kiállításokra járkálok (már, ha van valami érdekes). Jöjjön a felvezetés: A korosztályommal nem jövök ki jól. Nem szeretném ezt rájuk fogni, ugyanakkor magamra sem, mivel egyszerűen arról van szó, hogy nem érezzük jól magunkat a másik társaságában. Máshogy gondolkodom a párkapcsolatokról, nőkről, életről, meg úgy általában mindenről, és érzem, hogy nem bírnak. Persze próbálok elbeszélgetni, de azért így nem az igazi. Ezt szükségesnek éreztem leírni, hogy jobban megértsétek a problémát. A probléma pedig a következő: Nagyon vágyom egy párkapcsolatra. Igen, tudom, szedjem össze magam, meg ismerkedjek blablabla, de hogyan? Az ismerkedéshez szükség lenne a másik félre, viszont nem lelem. Tipikusan férfiaknak szánt munkakörre tanulok, nők nincsenek. És mivel a környezetem nem komál, még rajtuk keresztül sem tudok új ismertségeket kötni. Ha pedig elmegyek egy moziba, értelemszerűen nem lehet ismerkedni, már csak azért sem, mert csak én megyek egyedül, mindenki párban vagy falkában közlekedik. Kiállításokon rajtam kívül nyugdíjasok vannak csak, 23 évesen meg azért nem szeretnék kikezdeni valami nagyival. Bár mindig is érdekelt a zoknikötés művészete, tudjátok, azzal a vastagabb fajta cérnával... Azért egyelőre passzolnám.

A nők iránti elvárásaimat nem tudom, hogy alacsonynak, vagy magasnak kéne gondolnom. Mivel nincs sok lehetőségem ismerkedni, így fogalmam sincs, hogy milyenek is a mai nők. Látok persze néha kirívó eseteket, meg felületes információk alapján próbálok többet megtippelni egyes emberekről, de nem általánosítanék és nem vonnék le messzemenő következtetéseket.

Olyan nőt keresnék, aki értékeli a romantikát, értelmes, tájékozott, odafigyel az étkezésre, de ezek mellett vagány, ki tud nyílni, nem prűd, nem demagóg. Tök jó lenne ülni valami parkban egy padon, és összebújni. Cirógatni a kézfejét, puszilgatni, beszélgetni. Vagy felkerekedni egy pezsgővel, elmenni valami random községbe, faluba, és csak úgy idegenként szétnézni, kódorogni, elmenni egy közeli erdőbe vagy mezőre, ott szeretkezni. Ilyesmikre gondolok a "romantika értékelése" alatt. Spontán, intim, érzelmes kis vonások a kapcsolatunkban. Ja, és ne tartson melegnek vagy aszexuálisnak, pusztán mert szeretném megismerni, szeretnék randizni vele. Legyen türelme hozzám és ahhoz, hogy mint látjátok, rengeteget tudok beszélni, elemezgetni. Sőt, sokkal többet tudnék.

Külsőre csak annyi elvárásom lenne, hogy, hát, nekem nagyon tetszenek ezek a tipikusan szép, bájos lányok. Itt Veszprémben Dunát (vagy inkább a Séd patakot) lehetne rekeszteni velük, szóval szerintem semmi ultraspecifikus nincs az elvárásomban. Legyen nőies és eredeti, és ez látszódjék meg a külsején is, ennyi a kívánságom.

Rengeteg picike, igénytelennek kinéző fiút látok teljesen korrekt barátnővel az oldalukon, szóval nekem, aki igényes, hűséges, helyén van a humora, úgy-ahogy a külseje, és a szexuális intelligenciája is, miért ne lehetne? Elárulom nektek: azért mert nincs alkalmam illetve alanyom, ahol és akinek demonstrálhatnám ezeket a tulajdonságokat!

Ez az igazi kín! Mikor tudod, hogy megérdemelnéd, meg is kaphatnád, amire vágysz, de nem tudod jelezni, nem tudod közölni ezt azzal, aki megadhatná ezt neked.

Társkeresőt ne mondjátok, igénytelen emberek vagy ilyen kis "attention whore"-ok vannak csak. Legalábbis az én korosztályomban és megyémben.



#nők #ismerkedés #egyedüllét #biatorbágyi rántott derelye
2014. okt. 12. 17:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Ha személyesen nem ismerkedsz, tarskeresőn nem akarsz, akkor várj az isteni csodára tovább....
2014. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Szerintem sok nőnek bejönnek az intelligens férfiak. Nekem például ez az egyik legfontosabb szempont. Én is körülbelül így képzelek el egy kapcsolatot, ilyen romantikusan. :)

Bár, kiállításokat szerintem unnám, de add fel!

Ne keresd, majd jön magától.

17/L

2014. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Biatorbágyi rántott derelye :'D
2014. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#1

De pont, hogy személyesen lenne az igazi, csak hát leírtam, hogy mi a gáz ezzel.

Amúgy netes ismerkedéssel sem lenne gondom, ha belátható időn belül lehetne találkozni is, csak hát azzal kellemetlen tapasztalataim vannak, mint írtam.

Isteni csodát is vártam egy darabig, de szegénynek annyi dolga van, miért kérném ilyenekre, ha magam is meg tudom oldani? Foglalkozzon csak az éhezőkkel, meg azokkal, akik igazán szenvednek.

2014. okt. 12. 18:41
 5/25 A kérdező kommentje:
Viszont most itt a lehetőség, hogy helyettesítsétek a Nagyfőnököt e csodában, és hasznos tanácsokkal, tapasztalatokkal lássatok el. Ha valaki volt hasonló helyzetben, hogy oldotta meg? Véletlenül belekönyökölt az utcán egy szimpatikus lányba, vagy hogy?
2014. okt. 12. 18:43
 6/25 anonim ***** válasza:

Érdeklődéssel várom a válaszokat, mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést. Teljesen ugyan ebben a helyzetben vagyok. Az írásod alapján informatikai/mérnöki pályára tippelek.


Drukkolok, aztán hátha számomra is akad egy jó tanács :)

2014. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
tisztára mint én :) csak én lány vagyok és fiatalabb, szerintem a kiállításokon is találsz valakit, vagy esetleg könyvtárban, könyves boltban és ilyesmi helyeken vannak hasonló gondolkozasu emberek, legalábbis én rengeteg ilyen emberrel találkozom ilyen helyeken, :)
2014. okt. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy eléggé férfias,túl sokat beszélsz,a rosszfiúknak elég egy nézés is,már tudja a csaj hogy miről van szó.Inkább ezt sajátitsd el.
2014. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Szeretem kifejteni a véleményem, szeretek írni. Tudok letaglózóan nézni, de nem kéne olyan nő, akit ennyivel meg lehet kapni.

Akkor más is meg fogja, pontosabban el fogja mellőlem. :)

2014. okt. 17. 18:43
 10/25 anonim ***** válasza:
Soha ne próbálj meg az intelligenciáddal, műveltségeddel csajozni. Ez olyan, mintha Kittenberger Kálmán idézetekkel próbálnál elejteni egy szarvast! Ha vadászni akarsz, a vad fejével kell gondolkoznod. Amitől a nők félnek: hogy kiszakítják őket a nyájból, és hogy a vezérbak mindenkit meghág, csak éppen őket nem. Tény: a nőknek az a férfi kell, aki a többi nőnek is kell. El kell érned, hogy ne nyájon kívüli farkasként tekintsenek rád, hanem vezérbakként. Pl. férfitársakat keresel magad mellé és házibulikba, fesztiválokra jársz. Kiállításokon, könyvtárban főleg olyan lányt találsz majd, aki értelmes, kiegyensúlyozott, de ezek szinte mind foglaltak.
2014. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!