Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyen egy 24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyen egy 24 éves csaj? Pasik ti is így reagálnátok?

Figyelt kérdés

24 éves csaj vagyok és nagyon tetszik egy független pasi.

A baj csak az,hogy nekem 6 éves párkapcsolatom van,amit

a fiú is tud,ugyanis sűrűn lát a párommal együtt.

Adtam már felé jeleket,de nem vette...

Akkor nem jövök be neki,vagy a párkapcsolatom végett lehet a furi viselkedése?


2014. okt. 12. 18:24
1 2
 1/19 DanteSparda ***** válasza:
hát szerintem vette a jeleket csak nem akar könnyű vérű nőcskével összejönni mert már bocsi de ha van pasid és másik pasi felé küldesz jeleket akkoraz semmi jót nem jelent
2014. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De nekem ő tetszik jobban...
2014. okt. 12. 18:28
 3/19 DanteSparda ***** válasza:
akkor meg leggyél tisztességes és szakíts a pároddal és majd csak utána küldözgess neki jeleket
2014. okt. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Akkor ott hagyod a pasid és összejössz vele. Ha nem jön be annyira a párod, akkor (elnézést a kifejezésért) "nem kár érte". És szebb dolog, mint megcsalni.
2014. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igazad lehet,de ez egy ördögi kör,ha látnám,hogy bejövök neki..................................
2014. okt. 12. 18:29
 6/19 DanteSparda ***** válasza:
már miért lenne ez ördögi kör hol ebben az ördögi kör?
2014. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Így esélyem sincs ,soha nem tudom meg igazán,hogy bejövök-e neki...........
2014. okt. 12. 18:30
 8/19 DanteSparda ***** válasza:
és akkor mi van?
2014. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Abban van,hogy még a pasimmal lát,nem küld jeleket felém,mivel tudja,hogy foglalt vagyok
2014. okt. 12. 18:31
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha szakítasz a pároddal és mégsem jöttök össze a másikkal, akkor millió másik srác között válogathatsz, akik közül majd egy ugyanannyira bejön. A kérdés csak az: meg tudjátok-e javítani a kapcsolatotokat, úgy érzed-e még nem élted ki magad vagy csak azért vagy vele, hogy ne legyél egyedül?
2014. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!