Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, hogy reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Ha egy társaságban előjönne a szó arról, hogy a barátnőtök barátnője erősebb a barátnőtöknél (kb 18-19 éves korosztály)?

(és ezzel, felvágna a csaj)

Ha lehet ne azt írjátok hogy "nem érdekelne".

Hanem azt hogy hogy reagálnátok?


Csajok voltatok már hasonló helyzetben?

Ha igen leírnátok?



2014. máj. 6. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom! De ha bántanák széttépnék akárkit! ;)
2014. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivan?
2014. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Juj, igazi megalázás, egyik erősebb, mint a másik :O

Nem érdekelne. De mivel mondtad, hogy ezt ne írjam, inkább azt, hogy "hogy reagálnék", akkor azt mondom, hogy nem reagálnék semmit sem. Innék a sörömből.

2014. máj. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bár 21 is elmúltam, de talán számít még a véleményem (főleg, hogy 18-19 évesen is így reagáltam volna), azaz: oké. Gondolom itt fizikai erőről van szó, nos, addig nem érdekel, hogy milyen erős a barátnőm, amíg nem erősebb nálam. :D Szerintem egy nőnek nem kell erősnek lennie.
2014. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
dedó ? ? ?
2014. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sem fiúknál se lányoknál nem mérvadó, hogy ki erősebb kinél, mivel a Krisztus előtt 157, és a sötét középkor ideje is elmúlt...persze lehet verekedni az kétségtelen..jöhetnek a kigyúrt - inkább látszat kigyúrt emberek amit nem sértésként irok, de a izmok csak látványnak szépek, mert ha erő pista istenesen megborít egy nála gyengébb személyt aki súlyosan sérül vagy belehal, mert mondjuk veleszületett májbetegsége vagy vesebetegsége van és bevérzik az ütéstől...akkor emberünk az izmait kamatoztathatja a börtönben az egész életét parkolópályára téve...nem beszélve a lelki gyötrelmekről, mára valaki nem élvezi azt, hogy rendőrök éjszaka rátörik az ajtót vagy az iskolából viszik el bilincsbe verve...innentől kezdve totál mindegy ki erősebb kinél...mellesleg a golyó erősebb az izmoknál...lehet valaki tőlem 6X nagyobb ha fejbe lövöm vagy 1 kg-os kalapáccsal szétverem a heréit álmában :-) :-) Visszatérve aki ezzel henceg szánalmasnak tartanám és primitiv értéktelen embernek aki csak az erejével vág fel...viszont mindenkinél van erősebb..innentől kezdve szánalom ilyennel "rajolni"...még férfiaknál érthető, de nőknél...szerintem cigánytelepen a helye a csajnak ott vagánykodhat a többi hozzá hasonló mentalitással rendelkező egyének között...reakcióm az lenne, hogy a könnyű testi sértés és súlyos testi sértés illetve azok következményeit illetve a kórházi látlelet szerepét átismételném a csajjal...
2014. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, erre nem kell reagálni.
2014. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én meg tőle ..:D most erre mit mondjak.
2014. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem érdekelne. kit érdekel? ez nem verseny
2014. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!