Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis szerintetek az ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis szerintetek az ha a parotok folyton a szex temara van raallva? Titeket nem zavar/zavarna?

Figyelt kérdés

Mindenkepp fogok majd vele beszelni errol, egyenlore csak velemenykre vagyok kivancsi. Egy honapja kb van baratom, es kezdem erezni a tenleges (szamonra) nagy korkulonbseget, en 19, o 27 eves. A szex nagyon hamar megtortent koztunk, talan ez is lehet a baj, mert azota nagyon ra van allva a temara: folyton magahoz hiv amivel semmi baj nem lenne de mar tudom elore hogy szex lesz (sajnalom, nekem sincs mindig kedvem hozza, folyton lepattintani meg ciki). Chat-en is ha beszelunk, mindig kiter ra... Eleinte, elso heten meg el el beszelgettunk, megtalaltuk a kozos temakat, de mar nagyon zavar hogy erzem is h akarja es ramenos...

Normalis ez igy? Ezt en igy nem erzem kenyelmesnek mar,..


2014. okt. 12. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy normális-e vagy sem, nézőpont kérdése. Engem viszont zavarna és zavart is amikor ilyesmi volt.

Kezdésképp a hancúrozásnak meg van a maga helye és ideje, lehet spontán is, de azt csinálni kell és nem beszélni róla.

Én imádok hancúrozni(mekkora csoda.. :D ) de azért jóból is megárt a sok. Az, hogy a sok, kinél mennyi.. minden ember más.

Ti nem fogtátok ki túl szerencsésen egymást ilyen tekintetben. De hallottam már a ti eseteteknek pont az ellentetjéről is sztorikat. Úgyhogy ja... ez egy ilyen dolog sajna.

20/F

2014. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En teljesen normalis egy szerelmi kapcsolatban altalaban foleg eleinte naponta a 2-3 szex megvan. Ettol meg eljarunk mindenfele es vannak kozos temaink.21L
2014. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem olyan szinten zavar ez, hogy MINDEN filmnezesnel az tortenik h elkezdi simogatni a mellemet vagy fenekemet, es az olyankor zavar... A filmezes legyen filmezes es ne petting... Vagy engedje mar meg h akarjam en is ...
2014. okt. 12. 21:47
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Az viszont már tényleg nem normális, hogy minden beszélgetés, vagy filmnézés vagy akármilyen tevékenység ott köt ki.

Jópofa az, hogy néha egy-egy filmnézés átmegy hancúrba de engem is marhára irritálna, ha mindegyiknél ez lenne a menetrend :D

2014. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kerdezo Te nem vagy szerelmes ebbe a sracba, en ha szerelmes vagyok a baratomban azert annyit egyutt vagyunk, hogy a baratom is teljesen kieleguljon mellettem.. Amit Te erzel, az olyan baratsag szeru, ha mi osszebujunk filmezni, abbol mindig szex lesz..Nekem furcsa ahogy hozza allsz az egeszhez.
2014. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

En meg nem vagyok szerelmes bele... Fel eve vetettem veget egy ket es fel eves kapcsolatnak, azt a sracot nagyon nagyon szerettem...

Akivel most osszejottem, o is nagyon szimpatikus, baratsagnal tobb amit erzek, de nem szerelem. Olyan szempontbol zavar hogy o mar szerelmet vallott nekem...

Normalis parkapcsolatban sem igenylem a tul sok szexet, ezt az eddigi barataim meg is ertettek, sot!

Vele fura igy... Meg mint mondtam, mindenbol csak ezt hozza ki. Igy h szeressem meg?

2014. okt. 12. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon fogtok összepasszolni. És nem a korkülönbség miatt. Hanem amiatt, hogy "te párkapcsolatban sem igényled a túl sok szexet", Ő meg még a filmezés alatt sem hagy békén :D Te szegény :)

Előbb-utóbb meg fogja unni ( mert a nők a kitartóbbak) és ott hagy majd téged egy olyan nőért aki akármikor szexel vele. Én azt javaslom ha amúgy sem vagy annyira oda érte, plusz ezek sem tetszenek akkor hagyd ott önszántadból.


A korkülönbség nem (lehet-ne) nagy akadály. Az én párom 40 éves, én pedig 27 :)


27/ N

2014. okt. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se legyel felhaborodva, most ha Te nem igenyled annyira a szex-et, akkor keress hasonlo tarsat magad melle, mert akivel most vagy annak eppen olyan rossz mint Neked. O meg kiirhatna, hogy kapcsolatban van, de alig szexel, akkor is konyorognie kell. En peldaul ha egyuttvagyok egy fiuval, es szeretjuk egymast akkor valahogy teljesen osszhangban vagyunk ilyen teren.
2014. okt. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!