Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés
a barátommal távkapcsolatban vagyunk, 2 hetente megyek hozzá...( ő sajnos most egy ideje nem tud jönni.. hosszú sztori hogy miért). múlt héten menten volna, de családi programja volt ahova nem akartam betolakodni ezért inkább nem mentem.. ehelyett beszéltük meg a mostani hetet.. csak az a baj, hogy ez felborít mindent mert ezen a héten lesz a barátnőm leánybúcsúja amit nem hagyhatok ki ( 5 éves korom óta a barátnőm)... nem tudom mit csináljak. Nekem akarom megbántani a párom mert nagyon szeretem, de leánybúcsú az mégiscsak egy ritka esemény.. nagyon hiányzik, de lényegében múlt héten nem az én hibámból nem mentem, hanem nem szerette volna ha a szűk családi ünnepnél ott vagyok ( amit teljesen megértek)
2014. okt. 13. 07:40
 1/2 anonim ***** válasza:

mond h meg van beszélve már ezer éve és el szeretnél menni mert mégis csak a legjobb barátnőd és hát leánybúcsú nem lesz több neki


nem utalj rá h miatta (család) nem jött össze a múlt hét

am meg miért ne mehettél volna elvégre hozzá tartozol nem?

2014. okt. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom nem egész hétvégés lesz a lánybúcsú.

Ha nem tört el a lába, tud, akkor menjen ő hozzád (ha nincs pénze hívd meg egy vonat/buszjegyre).

2014. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!