Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mi ütött ebbe a fiúba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi ütött ebbe a fiúba? Féltékenység, vagy rájött, hogy mégis érez vmit?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akibe sikerült beleszeretnem. Tisztáztuk a dolgokat és kiderült, hogy ő nem akart akkor kapcsolatot. Igaz, nem beszéltük meg, hogy barátok maradunk -e vagy sem (részemről így is felejtős a dolog), de egyszer beszéltünk ez után az incidens után vagy kétszer. Ez az egész 1 hónappal ezelőtt történt. Azóta le sem kakilt. Közben megismertem egy fiút, és úgy döntöttem, hogy megpróbálom vele, és eddig minden úgy megy, ahogy mennie kell.

DE, amióta együtt vagyok a barátommal, a másik srác feltűnő módon megjelent a semmiből, ismét keres minden nap, találkozni akar stb. Mint régen. Nem adom be a derekam, és nem fogom ellökni magamtól, azt akivel most nagyon jól érzem magam, de mi történ vele? Összejöttem mással és most világosodott meg?



2014. okt. 4. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
ha akkor nem akart kapcsolatot akkor most se akarjon semmit!
2014. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hány éves a fiú?
2014. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
25 :)
2014. okt. 4. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!