Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok, és teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, és teljesen beleőrülök. Mégis mit tegyek azon kívül, hogy szakítok vele?

Figyelt kérdés

3 éve együtt vagyunk,és együtt is lakunk.

Lassan 2 éve folyamatosan vitázunk..Soha nem vagyok neki "elég jó".

Nincs egy kedves szava sem hozzám,állandóan bunkó paraszt,max akkor nem ha segíteni kell neki valamit,vagy hasonló.

Romantika már régóta nincs jelen az életünkben,a mindennapjainkban..

Emellé mindig megszól,hogy nézek ki,hogy van megcsinálva a hajam,mi van rajtam..

Mostanában még azt is megkapom,hogy "lusta g_ci vagy".."nézz már magadra,hogy nézel ki" stb.stb.sorolhatnám még.

A szexuális életünk egy szinten van a nullával.Heti 1x 2 -5 percről beszélünk.. Ő "elmegy" én meg levagyok sz*rva magyarán megmondva..

Amikor megemlítem,hogy nekem ez így nem jó,akkor is én vagyok a hibás,mert hogy én miért nem élvezek el 2perc alatt....

Vagy azzal jön,hogy minden férfi ilyen.

Előjáték nincs,hozzám se ér "olyan" téren.

Lekezelő, és elviselhetetlen..

Ennek ellenére mindig kitartottam mellette és szerettem.

Szeretem még mindig,de ez már mindennek a teteje amit csinál.


N

(egyikünk sincs még 25) vagyis de..Ő.


2014. okt. 4. 01:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit kéne tenned? Szakíts azonnal és felejtsd el a francba, mert ez undorító amit művel. És itt a vége a szotirnak, ágyő!
2014. okt. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 RRR ***** válasza:
100%

érthetetlen mit szeretsz ezen a csótányon


rúgd már ki a francba

és

keress egy EMBERT aki normálisan bánik,viszonyul hozzád

2014. okt. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1 évet voltatok együtt normálisan..?
2014. okt. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha szerintedÖ a legjobb akit erdemelsz,akkor szeresd csak tovabb.
2014. okt. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem,nem ő a legjobb.

De mivel állandóan sérteget meg szavakkal bánt emiatt semmi önbizalmam sincs..

Eddig pedig próbáltam menteni a menthetőt.

2014. okt. 4. 01:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
En26voltam,mikor elhagytam a paromat,aki ugy vaislkedett velem,mint a tied veled.0 önbizalom.Nemsokkal utana talalkoztam egy sraccal,akinek en lettem a mindene,vele minden percben nönek ereztem magam-az elsö perdtöl kezdve.A csillagokat lehozta volna nekem az egröl.Ma ö a ferjem.7eve vagyunk együtt....meg elötted az elet,es nem mindegy kivel eled le!
2014. okt. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

kezd azzal,hogy ne legyél ennyire alárendelt szexuálisan.

dugás közben te válts pózt,közben mondjad neki kacéran-nem úszod meg ennyivel!-legyél ku-rvásabb,szakítsd meg az aktust és kapd be a farkát,hogy tovább bírja,húzd fel,ne csak kelletlenül együttműködj.

aztán ha ez rendszeres,akkor át fog változni.

ha ez sem működik,akkor meg menthetetlen az összeférhetetlenség.

2014. okt. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerinted nem próbáltam meg úgy csinálni hogy jó legyen?hát dehogynem..de itt nem csak a szexuális együttlétekkel van a gond..
2014. okt. 4. 02:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Dobd ki azonnal!
2014. okt. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mit húzod az időt? Mire vársz? Sose fog megváltozni...
2014. okt. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!