Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manó1235 kérdése:

Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

A napokban beszélgettem az egyik bnőmmel és feljött témába hogy egyikünknek sem volt boldog kapcsolata az első nagy szerelem óta, hogy hiányoljuk azt az érzést azt a mindent elsöprőt. És azt mondta hogy szerinte már nem is lehet, mert jöhet akárki sosem fogjuk úgy szeretni mint az elsőt.. én meg azért reménykedem hogy hátha :/ csak így elszomorít ez az egész de sztem ha megtalálom a hozzám illőt akkor fogom szeretni még lehet jobban is mint az elsőt. Nektek volt olyan hogy egy nagy szerelmet évekig nemtudtatok elfelejteni? Aztán mégis jött valaki aki megváltoztatott mindent?

20/L


2014. okt. 13. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem volt ilyen... Aztán hamar bebizonyította (1-2 hónap), hogy wc papír minőség....
2014. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem volt még évekkel ezelőtt. Azt hittem, hogy ő a minden, csak ő létezik aztán valami megváltozott.

Egy ideig nem is ismerkedtem senkivel, és egyszer barátkozni kezdtem egy fiúval.. Már 4 éve, hogy együtt járunk és ő az igazi. Azt érzed te is, ha eljön a nagy Ő. :)

2014. okt. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen akit nem tudtam elfelejteni de elmúlt, mindenkinél elmúlik nyugi.
2014. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia,nekem 2nagyon szerelmem volt!22évessen volt az első,mindkét elsőprô,ahol a vége majdnem tragédia lett,és 31evessen megtalaltam a másikat,ami sokkal izgalmasabb volt,a lány szerelmes leveleket írt nekem,olyan volt mint egy igazi szappanopera,de várom a 3.-at ami talán a sirig tartana
2014. okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!