Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
5 nappal ezelőtt a párom nagyon csúnyán elkezdett velem kiabálni egy kis apróságon és erre én megsértődtem de nem hoztam tudatára csak szomorú voltam. Megkért hogy vigyek neki ebédet és én mondtam hogy persze viszek és még jobban elkezdett kiabálni, hogy mi a fa*om a bajom inkabb ő hoz maganak kaját stb..........azóta 5 nap telt el és nem szól hozzám sőt rám se néz....nekem kell mindig könyörögnöm hogy neharagudjon olyanért amit szerintem nem követtem el :( Most próbálok nem én futni és kèrni bocsánatot de ő biztos nem fog jönni mar 5 napja inkább nem beszél velem :( Mi a véleményetek? Mit csináljak?

2014. szept. 27. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kéne tudni okokat....amúgy fogalmam sincs. Valahogy oldjátok meg.. mindketten engedjetek kicsit. Ami neked apróság az nem biztos, hogy neki is az.
2014. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nehogy már te fuss utána!

A bocsánatkérés lenne a minimum a részéről, és utána is teperhetne...


És még tényleg te könyörögsz? Legyen már önbecsülésed kislány!

2014. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az aproság az volt hogy nagyon szomorú voltam mert csunyán beszélt velem és nem tetszet neki amilyen képet vágtam.....hozzá teszem senki nem szolt meg az arcom miatt csak ő :( Mindig ezt csinálja amugy is :( Mindig én könyörgök :(
2014. szept. 27. 15:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Neki van igaza...az a dolgod,hogy elé rakd a kaját.
2014. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Neki van igaza! Ha már egyszer talált magának egy birka kiscsajt, akivel nyugodtan lehet ordibálni, akin le lehet vezetni a feszültséget és aki ezek után még napokig könyörög is a bocsánatáért, miért is ne tenné meg?


Majd ha egy erősebb, öntudatosabb, rafináltabb nő kapja el, az ujja köré csavarja, akkor majd ő fog utána szaladni, mint egy kiskutya.

2014. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5: fogalmam sincs, ezt honnan veszed....


Szerintem senkinek sem szabad megalázkodni a párja előtt... se nőnek, se férfinak!


Aki megbántja a másikat, az tudjon bocsánatot kérni! És ne az teperjen már, akit megbántottak... ennyi...

2014. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban a férfinak kell diktálni,ha ez nem igy van,akkor az a férfi egy papucs...ennyi...joéccakát.
2014. szept. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#8: érdekes a felfogásod egy kapcsolat mibenlétét illetően. Az, hogy a férfi nem bántja meg a nőt, ha mégis, akkor tud bocsánatot kérni, még nem teszi papuccsá. A férfi jelzőt ne keverd a zsarnokkal!
2014. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem itt te lehettél azzal a hibás, hogy már az elején nem hoztad a tudtára, hogy megbántott, lenyelted, hogy így beszélt veled, és csak "szomorú" voltál. Ahelyett, hogy megmondtad volna neki, hogy ez fájt, ne beszélj így veled. Az meg, hogy a továbbiakban így beszélt veled, az mind a kettőtök hibája. Ki kéne nyitni a szádat egy kapcsolatban, hogy közöld a másikkal, ha problémád van, azt meg ne várd, hogy a másik meg majd ki fogja találni.

Ha van egy kis önbecsülésed, akkor meg abbahagyod ez a folytonos "nekem kell mindig könyörögnöm" stílust.

2014. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A te férjed az már egy papucs:/

Olyanokat irkálsz itt,hogy nincs kizárva,hogy más pasival is dugnál...te irtad:/

2014. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!