Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadjátok a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadjátok a párotokat olyannak, amilyen, a hibái ellenére is? (bővebben lent 25/N)

Figyelt kérdés
Egy hónapja szakított velem a barátom, egy év után, és iszonyatosan szenvedek. Főleg,mivel magamban keresem a hibát. Elmondása szerint az volt a gond, hogy neki nagyon más gondolkodása van,mint a legtöbb embernek, és nagyon kevés emberrel találkozott, aki megértené. Sajnos velem sem érezte ezt. Szerinte gyerekes is vagyok, mert nagyon tudok szeretni, rajongani, ő pedig úgy gondolja, hogy értelmes, felnőtt ember nem rajong senkiért, maximum a gyerekeiért. Nem mondom, vannak hibáim, amiken - magam miatt -igyekszem is változtatni, de szerintem ha valakit igazán szeretsz, elfogadod olyannak, amilyen. Ő már a kezetekkor megmondta, hogy bizonyos dolgokat nem kedvel bennem, de ezeket leszámítva minden rendben. Sajnos, valószínűleg akkor soha nem szeretett. Össze vagyok törve. Azt is mondta, hogy ő még nem találkozott olyan nővel, akire azt mondaná, hogy ő az igazi, akit maximálisan elfogadna. 27 éves vagyok, kétszer voltam eddig szerelmes ( egyszer 3 éve, meg most őbelé), és mindkét esetben teljesen oda tudtam adni magam a kapcsolatba. Azt mondja, hogy ő erre nem lenne képes, meg hogy csak arra gondoljak, mennyi ember van a világban, nincs olyan, hogy igazi, mert mindig van jobb, csak nem kell észrevenni, ha épp van párod. Sokszor mondta ezt, mikor párkapcsolatra terelődött a szó, és mindig rosszul esett nekem. Igaz, szerintem is több meber van, akiből igazi lehet, de ha igazán szeretek valakit, akkor nem ez jár a fejemben. Lassan 26 éves leszek, kicsit aggódom, vissza kellene szereznem az önbecsülésemet, és túltenni magam ezen. Azt mondják, akkor vagy igazán valakihez, ha a hibái nem idegesítenek. Engem nem idegesítettek az övéi. Úgy látszik, ő nem így volt velem.
2014. okt. 13. 14:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam a 27 éves vagyok részt...én 25 vagyok, a -most mr volt párom -27.
2014. okt. 13. 14:03
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

megértem a srácot,és igaza van,én sem tudnék érezni az iránt semmit aki nem olyan amilyennek egyszerűen lennie kell.


elfogadnnám a hibákat,de ha nem olyan,amilyet akarok,akkor csak punci semmi több.

2014. okt. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen jogos a srác.
2014. okt. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

"ha valakit igazán szeretsz, elfogadod olyannak, amilyen"


Szerintem nem így van, ha valakinek túl sok vagy nagyon zavaró elfogadhatatlan - emberfüggő, kinek mi számít annak - hibája van, abból előbb-utóbb kiábrándul a másik.


Nem hiszem, hogy soha nem szeretett volna, az elején biztos, mert csak a rózsaszín ködös szerelem az szerintem, ami elfogadhatónak láttat akármilyen hibát, amíg tart. Ezért nem érdemes csak a pillanatnyi érzelmek alapján belemenni egy kapcsolatba, pláne ha valaki már az elején is érzi, hogy nem lesz teljesen működőképes a dolog hosszútávon. Én megértem a volt barátodat.

2014. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Itt nem az elfogadásról van szó,hanem az igazi szerelemről,ahol alap dolog az alkalmazkodás,elfogadás,közös nevező célok és lazaság.Hogy nem kell másnak mutatnod magad, mint ami vagy, és nyugodtan kifejezhetitek egymásnak a gondolatokat,érzelmeket,cselekedeteket.


Bizony ő nem szeretett téged sohasem.Lépj tovább :)

2014. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Én szívesen megismernélek! Egy próbát megér! Ha valaki szeret valakit akkor igen is rajongjon érte és szeresse ahogy csak tudja.
2014. okt. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Bence_ ***** válasza:
Magadnak próbálj megfelelni. Ha ez megy akkor lesz olyan ember akinek pont ilyenre lesz szüksége.
2014. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
nem szeretett sajnos , ismerkedj új emberekkel sok sikert :)
2014. okt. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
Köszi a lepontozást kérdező. Az igazság fájdalmas tud lenni.
2014. okt. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem pontoztam le senkit.
2014. okt. 13. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!