Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már valakivel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már valakivel, hogy szakítás után újra összejöttek és azóta boldogabbak mint valaha?

Figyelt kérdés
Mondjuk kellett egy kis idő egymástól külön, vagy egy másik miatti szakítás után megbocsátottatok egymásnak és megbeszéltétek.Iszonyú kíváncsian várom az ilyen akár publikus válaszokat, de üzenetben is tökéletes.:)
2014. okt. 13. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Kétlem.
2014. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két hónapig igen. De azóta is bánom, hogy újra összejöttünk (mert már szinte túl voltam rajta). Soha többet ilyet.

Attól függ miért mentetek szét, mennyi időre...

2014. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a szüleim :)

14-16 évesek voltak amikor összejöttek :)

aztán szakítottak azt hiszem két évre :/ azóta van két lányuk és házasok :)

én most 15 vagyok és egy éve van barátom :)

2014. okt. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Mi együtt voltunk pár hónapig, aztán eltelt 3 év és újra összejöttünk. És sokkal jobb mint akkor. Most találtunk igazán egymásra. Ritka de van ilyen is. :)
2014. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bármi megtörténhet, egyszer élünk a világban !

Amit a szív diktál, azt kell csinálni....

2014. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket:)
2014. okt. 13. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!