Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom szerethet? Mi tévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szerethet? Mi tévő legyek? Olvassatok lejjebb.

Figyelt kérdés
Hmm ugye barátommal 2 hónapja vagyunk együtt és ő ilyen "menő" srác és sok csaja volt már.. hétköznap koleszba van hétvégén meg álltalában én megyek hozzá ő még nem volt nálam.:/ kicsit félek hogy megcsal. szerintetek mi tévő legyek? de tegnap rákérdeztem hogy szeret és azt mondta hogy ugy érzi szerelmes meg ilyenek. de viszon nagyon elbizonytalanít. mert ma is pl ex csajairól képet küldött hogy ez milyen jól op meg stb és tény és való hogy szebb cszsajok mint én.:/ ááá kajak mit tévő legyek?
2010. jan. 23. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
sztem azt h melyik bnője hogy sz.p azt a haverjaival kéne megdumálni,és nem veled.de lehet h csak maga mellett akar tudni,és féltékennyé tesz.
2010. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ez szerintem elég bunkóság
2010. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?!
2010. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát én nemtudom de sokszor szarul esik mostis kb elment haverjához nem is szolt hogy elmegy otthagyot msnen csapot papot.. Amugy én 14 éves vagyok ő meg 18.
2010. jan. 23. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
sajnos kislány egész biztos h nem szerelmes, nem biztos hogy megcsal, de hogy nem szerelmes ez egészen biztos. aki szerelmes nem küldözgeti az ex képeit..
2010. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát áá én nemtudom. kajakra ahogy kérdeztem meg midnen tök komolynak tünt.. amugy ő ilyen természetü.. lehet nem gondolj aazt hogy nekem ez fáj vagy én már nemtudom. tegnap is ott voltam ugye nála és telejesen aranyos volt velem megminden meg mondta hogy szeret és ááá ugy összevagyok zavarodva. mert ugfymont jó pasi és bármikor elhagyhatna egy jobb csajért.:/
2010. jan. 23. 20:51
 7/9 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért. csak teljesen kivagyok.=(
2010. jan. 23. 20:52
 8/9 anonim ***** válasza:
miért is kell kavarnod egy 18 évessel?? te vagy az, akinek " kicsit betette " a pasija, és azon parazik, h terhes-e, vagy sem?? ez a 18 éves pasi ugy szorakozik veled, ahogy csak akar. basszus.. szanalmas vagy. :S
2010. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olvasgassatok Csernus bácsit. Jóazjóaz, kajakra.
2010. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!