Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan töltsem ki az űrt amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan töltsem ki az űrt amit maga után hagyott?

Figyelt kérdés

2 év után szakítottunk a barátommal, mert nem működött. Pontosabban én rontottam el, de ez már részlet kérdés. Békésen váltunk el, a napokban költözöm el tőle. Mondta hogy a továbbiakban is számíthatok rá és barátként tekinthetünk egymásra. Viszont borzasztóan egyedül a érzem magam, horror belegondolni hogy egyedül kell majd élnem, es nagyon magányosnak érzem magam. Hogyan töltsem ki ezt az űrt? Nagyon sokat dolgozom, de olyankor is csak ez jár a fejemben, főleg mert a munkám is laza, igy bőven van időm agyalni. Tudom, hogy jobb lesz így, mert boldog lesz nélkülem, de nagyon fáj. Mihez kezdjek magammal, hogy elviselhetőbb legyen? Folyton beszélgetek ismerősökkel és igyekszem lekötni magam, de nem igazán megy...

20 N vagyok. Köszönöm előre is a válaszokat.


2014. okt. 13. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ismerj meg engem.
2014. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyél sokat társaságban, keress új hobbit, vedd fel a régi barátokkal a kapcsolatot.
2014. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Tibohr ***** válasza:
Mit követtél el?
2014. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ASOT ***** válasza:

De aztán eljön az este...hazamész, és magányosnak érzed magad....

a magány az egy nagyon szemét ellenségünk.


Már leírták előttem , hogy miket tehetsz. Más nincs. El kell fogadnod a helyzetedet.

Körbenézni magad körül, hogy mennyire sok ember van még, és még hányan lehetnek ilyen búskomorak mint te, és ne légy olyan :)

2014. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálam az van mint amit a 6. válaszoló írt.


Nap közben minden szép és jó, de éjszaka , este nehéz.

Habár már könnyebb és már kevésbé zavar, de az első 1-2 hét nehéz volt, most már jobb.

2014. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az utóbbi hónapokban nagyon elhanyagoltam, ő pedig ezidő alatt igyekezett mindent megtenni értünk. Egyszerűen kiégett a sok kudarcélménytől, már nem tud nőként tekinteni rám. Nagyon bánom hogy ilyen hülye voltam és nem vettem észre, mert pont most jutott el arra a pontra, hogy szakítani akarjon, mikor nekem leesett, hogy nagyon sokat kell tennem érte. Ha néhány héttel hamarabb kapcsolok, talán helyre tudnánk hozni. De mar egyeltalán nem vágyik rám, nem akar engem.


Sajnos nagyon sokat dolgozom, így nincs időm kikapcsolódni. Meló, alvás, meló, alvás, ennyi az életem jelenleg...

2014. okt. 13. 21:58
 7/12 ASOT ***** válasza:

Viccesnek fog hangzani de nem az.

Amikor végzel a munkába és a szabad ég alatt vagy, tárd ki a kezeidet döntsd hátra a fejed és csak 1 percig maradj így és nézz felfelé, 1 percre kapcsolj csak ki, azt fújtass egy ilyet: [link] és menj tovább.


egyszerűnek és hülyeségnek tűnik de 1 percre tedd meg, és ha kibírtad 1 percig akkor a pofivágás után ugorj egyet :)

2014. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Okés, kipróbálom :)
2014. okt. 13. 22:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Bele gondoltál már abba hogy te már most húsz évesen el kötelezted magad a munkádnak? Mi lesz veled később? Huszonöt évesen majd esetleg vezető leszel (vagy már az vagy) ami a pénz szempontból jó, de viszont a magán életed meg sinyli! Nem lesz majd barátod, párod családod! Harminc évesen tele pénzel egy ki égett p,csa lesz aki igaz majd akar gyereket családot, de addigra a munka fel fog emészteni! Nekem majdnem a családom ment rá a munkára! 29 éves vagyok és két lányom van! A második gyerek pont a kritikus időszakban fogant! Akkor amikor úgy jártam dolgozni, hogy 14 nap folyamatosan 12 óra éjszaka másfél nap pihenő és ugyan ez nappal! Akkor döbbentem rá hogy ez így nem jó mikor a nagy lányom amikor meg látott akkor sírva rohant az anyjához hogy ki az a bácsi! Tükörbe néztem és nem magamat láttam hanem egy szőrös ráncos szemű embert aki nem én voltam! Ebben az időszakban ha csak tehettem maszek munkát is vállaltam hogy a házat fizetni tudjam és a családnak is meg legyen mindene! Csak én nem voltam ott amikor a gyerek meg tanult járni, akkor amikor elsőnek ki mondta hogy apa mert akkor is dolgoztam! De hála istennek ennek vége és nagyon boldogok vagyunk, ma már csak havonta 15 napot dolgozok azt is elosztva négy öt napos turnusokra ! Igaz a ház az így el úszik de a családom mindennél fontosabb, azt majd veszek másikat, de boldogságot nem lehet! Szerintem vegyél vissza a tempóból, vegyél ki szabit próbáld menteni mert azért még az a pár hét még nem a világ vége és nem múlnak el az érzelmek egyik pillanatról a másikra! Menjetek el valahova érezzétek jól magatokat! És ha vissza jöttök értékeld át az életed! Keress közben új munkát vagy a jelenlegi helyen kössetek kompromisszumot hogy kevesebbet kelljen menni!
2014. okt. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is így jártam mint amit te leírtál kérdező...velem is hasonlóképpen alakult a barátnőmmel a dolog...vége lett mert nem erdekelte h mi lesz...persze azt mondja ez nem igaz...jó lenne ha rádöbbenne amire te is
2014. okt. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!