Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan töltsem ki az űrt amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan töltsem ki az űrt amit maga után hagyott?

Figyelt kérdés

2 év után szakítottunk a barátommal, mert nem működött. Pontosabban én rontottam el, de ez már részlet kérdés. Békésen váltunk el, a napokban költözöm el tőle. Mondta hogy a továbbiakban is számíthatok rá és barátként tekinthetünk egymásra. Viszont borzasztóan egyedül a érzem magam, horror belegondolni hogy egyedül kell majd élnem, es nagyon magányosnak érzem magam. Hogyan töltsem ki ezt az űrt? Nagyon sokat dolgozom, de olyankor is csak ez jár a fejemben, főleg mert a munkám is laza, igy bőven van időm agyalni. Tudom, hogy jobb lesz így, mert boldog lesz nélkülem, de nagyon fáj. Mihez kezdjek magammal, hogy elviselhetőbb legyen? Folyton beszélgetek ismerősökkel és igyekszem lekötni magam, de nem igazán megy...

20 N vagyok. Köszönöm előre is a válaszokat.


2014. okt. 13. 21:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sajnos én már későn dobbentem rá, de remélem köztetek még helyre jön a dolog.
2014. okt. 14. 18:57
 12/12 A kérdező kommentje:
9#, Megértem a véleményed, de nálam szerencsére még nem ilyen drasztikus a helyzet, csak ideiglenes állapot ez a sok munka. És nem is tervezek sokáig itt maradni, de jelenleg muszáj megbecsülnöm hogy van hol dolgoznom. Köszönöm, hogy leírtad a véleményed.
2014. okt. 14. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!