Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért ilyen felszinesek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ilyen felszinesek?

Figyelt kérdés
Sok lánynak annyira elszállt már az egója az őket körülvevő gyökér srácoktól, hogy sportot űznek abból, hogy minden srácot, akit csak tudnak, megalázzanak.
2014. okt. 14. 10:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Engem tegnap éjjel itt egy csaj nagyon lealázott és élvezettel,soha életemben nem aláztak meg így,a mai csajok nagy része kegyetlen,tisztelet a kivételnek!!!!
2014. okt. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts...
2014. okt. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2-es tisztelet a kivételnek, szerintem a kérdező is így gondolja,szerintem
2014. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Ezt miért kell mindenkinek kiírnia amikor egy lány elutasítja őket?

Egyébként rosszul választottál vagy rossz emberismerő vagy hogy nem tudtad róla hogy milyen. Komolyan miért kell olyanokra halytani akik sporot űznek ebből? Bár én még egy ilyet se láttam úgyhogy nemtudom te hol élhetsz ahol minden bokorba ilyenek nőnek. A lányok nem felszínesek a segg fejek azok, az hogy az melyik nemhez tartozik részletkérdés.

2014. okt. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Amiért a fiúk.
2014. okt. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Tnap este rairtam egy lányra,23eves marketing manager,beszélgettem vele,elég normálisnak tűnt, küldtem neki egy képet és utána szarrá alázott hogy hogyan nézek ki,de még mindig úgy gondolom tisztelet a kivételnek!

Nem minden nő medencés lakásban él

2014. okt. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6-os: Honnan tudod, hogy csaj volt, és nem valami kamu sértett pali (mint mondjuk Te)?
2014. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nô volt,azért azt lehet érezni,így nem beszél ég ffi sem,ahogy ő beszélt velem,a vicc az egészben hogy nem is vagyok annyira gáz, külsôre
2014. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor miért foglalkozol vele?
2014. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Engem több fiú bántott, mint amennyit én bántottam.
2014. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!