Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki, hogy ne jöjjön értem?

Figyelt kérdés
Estire járok, párom mindig értem jön suli után, mert csak 45 perc múlva megy buszom. Hiába mondom, hogy nem kell értem jönnie, ő azért jön. Nem akarom, elegem van, hogy mindenki marad még, én meg rohanok a kocsihoz, mert ott áll már a tanítás vége előtt negyed órával. Remekül el tudnám tölteni azt az időt... De egyszerűen nem érti meg!
2014. okt. 14. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Azt a választ akartam írni, hogy mondd meg neki egyenesen, de ezek szerint ez már megtörtént.

Gondolom féltékeny egy kicsit, esetleg csak nem akarja, hogy sötétben egyedül menj haza.

2014. okt. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy szeretnéd megismerni a csoporttársakat, mert majd vizsgán, tananyagban beadandóban és csoportmunkában szükséged lesz a segítségükre - ami igaz egyébként - azt meg csak úgy tudod megtenni, ha van időd beszélgetni,ismerkedni de úgy nem, ha ott vár téged.
2014. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ne menj oda hagyd hagy várjon :D
2014. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

4 buszmegállónyira lakunk a sulitól, és a buszmegállók kb. 1,5 percre vannak. Ennyire nem félthet. Odamennem muszáj, mert közvetlen a suli előtt vár. :/

Megpróbálom neki előadni amit a 2. mond, de már előre tudom, mit fog mondani. :D Minek, vannak szünetek, és egyébként is biztos valami pasi miatt.

2014. okt. 14. 13:36
 5/14 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, ha jönne értem, és nem kéne buszoznom és 45 percet várni a buszra.

Osztálytársaiddal meg találkozhatsz sulin kívül is, csináljatok valami közös programot.

Barátodnak egyébként mondhatod, hogy pl. 17:00-kor van vége a sulinak, akkor 17:30-ra jöjjön, mert addig még el kell intézni ezt-azt a suliban.

2014. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem is szereted Te azt a fiút igazából,egy szerelemes lány boldog lenne ha a párja érte menne.
2014. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire féltékeny, akkor vidd oda a csoporttársaidhoz és mutasd be őt nekik. Ha tényleg nincsen pasi a dologban akkor nyugodtan ezt megteheted.

Sőt órákra is be lehet lógni, mond meg neki oda is jöhet veled ha akar. Erre nem fog tudni mit mondani.


#2 voltam

2014. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

#6 azért ez nem így működik.


Nekem is volt úgy, hogy mehettem volna szocializálódni a többiekkel, de nem tudtam mert a csajhoz kellett mennem. Ennyi ennek semmi köze a párunkhoz és hogy mennyire szeretjük vagy sem.

2014. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

fontosabbak a csoporttársaid mint a párod ?,

ha igen akkor miért vagy még mindig vele ?

2014. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
ha igazán szeretnéd igényelnéd a társaságát és várnád hogy vele légy
2014. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!