Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki, hogy ne jöjjön értem?

Figyelt kérdés
Estire járok, párom mindig értem jön suli után, mert csak 45 perc múlva megy buszom. Hiába mondom, hogy nem kell értem jönnie, ő azért jön. Nem akarom, elegem van, hogy mindenki marad még, én meg rohanok a kocsihoz, mert ott áll már a tanítás vége előtt negyed órával. Remekül el tudnám tölteni azt az időt... De egyszerűen nem érti meg!
2014. okt. 14. 13:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jaj, és ha nem szeretem? És ha tényleg másik pasi van a dologban? A kérdésnek ehhez semmi köze. Az ember társas lény, és ha már hónapok vagy évek óta alig láttál mást, mint a párodat, az nagyon rossz érzés.
2014. okt. 14. 14:18
 12/14 A kérdező kommentje:
Ha valaki még évek után is boldog, hogy a párjával van, és csak is a párjával (a csak is-on a hangsúly), az már nem szerelem, hanem fanatizmus.
2014. okt. 14. 14:19
 13/14 anonim ***** válasza:
neki vannak barátai? lehet csak fél, hogy neked lesznek, neki meg nincsenek. szerintem kedves, h megy érted, de ez már kicsit soknak tűnik(önzőség, birtoklási vágy esetleg(?)), hogy megbeszélés után sem fogadja el azt, amit szeretnél. nem lehetünk egész nap egy emberrel, nem ettől marad meg a szerelem és nem is ettől lesz tökéletes a kapcsolat, hanem próbáljátok a másik boldogságát szem előtt tartani. mond meg neki, hogy ne jöjjön érted, mert úgy sem mész vele haza és ha ennek ellenére érted jön, akkor tartsd be az ígéreted, legyél következetes és ne szállj be a kocsiba.
2014. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
mikor nem suliban vagy akkor mással vagy... ha melóban vagy akkor is ... ez miért nem elég ?
2014. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!