Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Jöttetek már össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Jöttetek már össze csak azért csajjal mert elegetek lett a férfiakból?

Figyelt kérdés

tehát h nem vagytok leszbik, sőtmég biszexnek se nagyon gondoljátok magatokat. egyszerűen csak ráuntatok arra h a férfiak milyenek, és elgondolkoztatok rajta milyen lenne egy nővel.

jó volt az a kapcsolat?



2014. okt. 14. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Teljesen valószínû...
2014. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
magyarul az a kérdés, hogy könnyen általánosító divatleszbik vagytok-e
2014. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
2-es, na nem mintha a férfiak nem ezt csinálnák állandóan. Vagy tévedek? Nekem úgy rémlik, kismillió olyan kérdéssel találkoztam az elmúlt néhány napban, ami arról szólt, hogy minden nő a bunkó, de jóképű férfiakra bukik-e.
2014. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Én biszexuális nő vagyok, és szexuális kapcsolatom gyakran van nőkkel, de párkapcsolatot és komolyabb érzelmeket semmi esetre sem tudok elképzelni nővel, csak pasival...Pedig csalódtam már pasikban eleget...
2014. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyszr majdnem, de most már nem.
2014. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Ezen nem is tudok elgondolkozni, inkább a fiúkon szoktam.
2014. okt. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen lány, pont ezen az oldalon leveleztem vele. Mondta, hogy elege lett és jó ideje együtt van egy csajjal de neki a férfi kéne. Nagyon szeretne megismerni stb., ehhez képest egyszercsak nem írt vissza és azóta sem...
2014. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7: "Van ilyen lány, pont ezen az oldalon leveleztem vele."


Szerintem annak a "lánynak" akkora bréje van, mint az alkarom.

2014. okt. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Meglehet, előbb utóbb úgyis kiderült volna. Nekem már oly mindegy.
2014. okt. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Senki nem kezd el a saját neméhez vonzódni azért mert elege van az ellenkező nemből :D


Vonzalom nélkül meg minek jönnél össze bárkivel? Mondjuk az igaz, hogy nagy az isten állatkertje...a lányoknak üzenem, hogy a csajok is tudnak ugyanolyan szemetek lenni mint a pasik, szóval hiába lenne az egész :D


20/L/L

2014. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!