Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amióta együtt vagyunk, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta együtt vagyunk, nem veszekedtünk igazán. Ez normális? Rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Tudom, nők, ha nincs baj, akkor megcsinálják maguknak... De azért mégis.


Több, mint fél éve vagyok együtt a barátommal, ami önmagában valóban nem sok idő, viszont azóta jó, ha egyszer kicsit összekaptunk valamin. Pedig én elég tüzes természetű vagyok, néha direkt provokálnám a vitát. Mert szerintem fontos lenne, hogy a párunk "sötét oldalát" is megismerjük, amikor leplezetlenül kimondja a gondolatait, késlekedés nélkül. Impulzívan, hevesen, tudjátok. Szerintem ez fontos lenne.


De nem, ő felnőtt ember módjára mindent szépen alaposan megbeszél velem, és nagyon megértő és türelmes. Tökéletes partner az életben is és mindenhogy. Meg különben sem tudok semmilyen támpontot találni a vitához, mert egyszerűen a legtöbb dologban, amiről vitázni lehet, egyetértünk.


Ebből lehet gond? Mármint, nem hiszem, hogy tudatosan visszafogná magát, de azért mégis kíváncsi vagyok, egy kapcsolat, egyetlen veszekedés nélkül, működhet? Létezik ilyen fajta egyetértés, vagy gyakran inkább csak hallgat, hogy ne legyen gond, de különben nem ért egyet?


Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek és hullámhegyek. A miénk egyszerűen idilli, csak hegyről hegyre ugrándozunk- összeköltözés, közös állat (cica), hamarosan a kapcsolat komolyabb szintre lépését emlegeti (ő, nem én provokálom ki belőle). Közös jövőt építgetjük, ami esetében gyakorlatilag mindenben egyetértünk.


Létezik ilyen? Normális ez? Vagy valami stikli van, csak én nem tudok róla?


huszonévesek vagyunk.


Előre is köszönöm!


2014. okt. 14. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:

De jó :) Gratula :)

Jó lenne ilyet találni :)

2014. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Néha mi is összekapunk, de hamar békülünk. Szerintem jó dolog, ha nálatok így van.
2014. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

5 éve vagyunk együtt, és még egyszer sem veszekedtünk. Nekem is gyanús :D

4 hónapja össze is házasodtunk, nálunk is a férjem lépett, én nem erőltettem semmit.

Persze van olyan, hogy nem értünk egyet, ilyenkor megbeszéljük pro és kontra az érveket, és úgy döntünk.

Úgy alszunk el, hogy fogjuk egymás kezét.


Szóval, azért hidd el, hogy van ilyen. Én is áldom a szerencsémet, hogy ilyen férfit találtam, mint a férjem.

2014. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Irigyellek. Mi is fél éve. Kb másfél hónapja vitázunk szinte folyamatosan, mert alap dolgokat úgy kell kierőltetnem...

Ha nálatok ennyire tökéletes minden, akkor hatalmas nagy szerencséd van. Ne keresd a bajt feleslegesen, inkább örülj hogy nincs.

2014. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na tudtam en, csak azt akarta hallani masoktol hogy milyen jo neki milyen szuper kapcsolatba van.

Huszoneves, de kozelebb a 30hoz!

2014. okt. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi fél éve vagyunk együtt, mondjuk 3 éve is együtt voltunk fél évig, de most sokkal jobb mint anno. egymásra találtunk úgy érzem. igazából nálunk sincs semmilyen vita téma mert mindenben egyetértünk vagy meg tudunk beszélni. Ex témát leszámítva. Valójában szerintem ez jó mert hosszútávon fontos a harmónia, a kommunikáció és a problémák megoldása, leginkább ezekkel marad fenn jó eséllyel egy kapcsolat.
2014. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!