Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soma kérlek megtudnál nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soma kérlek megtudnál nekem bocsájtani?

Figyelt kérdés
Tduom hogy hibáztam, sajnálom a rengeteg veszekedést kérlek adj nekem egy új esélyt. Szükségem van rád. tudom hogy eddig te próáltá mindig békülni. De én most bármit megtennék hogy még egyszer megölelhesselek...
2014. okt. 14. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Megbocsájtok Jolán!
2014. okt. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez a hajó már elment:D
2014. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

a soma férfi vagy női név?

most komolyan

2014. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy mamagésa emlékirataiból olvashattunk néhány szösszenetet, kedves hölgyeim és uraim.
2014. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A Soma férfi név.
2014. okt. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Froncsi ***** válasza:
90%

Nekem van egy soma nevű haverom aki összebalhézott a barátnőjével :D

Ha te vagy a lány, üzenem, hogy ezt buktad.

2014. okt. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Soma nem rég írta, hogy bemelegedett a havarjával. xd
2014. okt. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utols előtti írta hogy az ő haverját megcsalta a barátnője. Sajnálom de az nem én vagyok:D én sose tettem volna ilyet.
2014. okt. 14. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!