Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod nagyon megbántana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod nagyon megbántana és többször követné el ugyanazt a hibát, te megtudnál neki bocsájtani?

Figyelt kérdés
Nem megcsalásról van szó. Párom az elmúlt évek alatt többször is elkövette ugyanazt a hibát, amiről tudja, hogy kiráz tőle a hideg. Miért bántjuk azt akit szeretünk?
2014. szept. 8. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Van olyan dolog, amit nem tudok megbocsájtani, hiába szeretem. L
2014. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy téged akar bántani vele, és lehet nem szándékosan követi el.

Ha igen, nem is szeret.

2014. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mi volt a hiba. Meg tudnék neki bocsátani, mert szeretem. De nem feltétlenül fog megváltozni. Engeszteljen ki.
2014. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha nem szándékos, én megértem ha egyszer megtörténik. De hogy többször is....
2014. szept. 8. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:

miről van szó?


gondolom tudja, hogy bántott ezzel téged, szóval szerintem mérlegelj, hogy megéri-e vele a jövőben maradnod!

2014. szept. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fényember ***** válasza:
De ha többször is elkövette, és már valószínű az elsőnél is tudta hogy megbántott, akkor még is miért "élvezi" vagy csak nézi végig mindig hogy neked ez mennyire fáj?
2014. szept. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem tesztel. Hogy meddig bírom. Hogy mikor mondom azt, hogy jó, nekem ebből elég.
2014. szept. 9. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!