Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy sráccal, de ő viszont egyetemet végzett, most pedig dolgozik napi 15 órákat is, nekem pedig csak egy sima érettségim van és egy bolti eladó szakmám, ő pénzes, én meg nem. Szerintetek ez nagyon számíthat neki?

Figyelt kérdés
Két és fél éve költözött ide, az ország másik végéből mert itt akadt neki egy nagyon jó munkalehetőség. Egy utcában lakunk, eddig sokszor láttuk egymást, köszönőviszonyban voltunk de most megismerkedtünk a közösségi oldalon is. Voltam nála 4-szer, jól kijövünk egymással, szeretjük egymás társaságát. Mivel ő eddig teljesen egyedül volt szinte mert nem sokakat ismer itt. Ha jön haza akkor is talizunk egy puszira az utcán. Csak mivel ő pénzes, én pedig egy teljesen egyszerű családból származom, ti mit gondoltok, ez számíthat neki? Úgy értem h arra gondoltam h néha kellemes időtöltésnek jó vagyok neki de többet nem akar. Ettől félek. Ja, és van egy 3 éves gyerekem mástól .
2014. okt. 15. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha számít nála, akkor egy percet se pazarolj rá.
2014. okt. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy annyira nem ismerem még és nem tudhatom ezt. :(
2014. okt. 15. 10:28
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
atya ég. alapból nem kezdenék egy nővel akinek már van gyereke hiába lenne akár takarító vagy multicég vezetője ...
2014. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Senki nem fogja tudni ezt megmondani neked. Nem egyformák az emberek, hogy általánosítani lehessen.
2014. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért köszi.
2014. okt. 15. 10:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne filózz ezen. Használd ki azt az időt, amit együtt tölthettek. Aztán majd kiderül, működtök-e együtt?
2014. okt. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Merre laksz,a csávó szépen +...utána otthagy a gyerekeddel együtt,így fog történni
2014. okt. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

30 alatt kevés pasi fogadja el más gyerekét.

De ettől függetlenül lehet, hogy érdekled. Meg vannak üdítő kivételek. És az, hogy ő pénzes te meg nem nem jelent semmit ha bejössz neki.

2014. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok, ő 28. De nem komolytalan ember. Igaz korai még ezen gondolkodni, de nem csak azt szeretném h "arra" kelljek neki.
2014. okt. 15. 11:44
 10/13 A kérdező kommentje:
És nekem nagyon szimpatikus, ennyi. De nem mondok neki olyat, nem akarom vele tudatni hátha kiábrándító lenne neki, minél jobban nyomulok annál rosszabb lenne... De egyébként keres, ír ha van rá ideje.
2014. okt. 15. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!