Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent egy férfi szájából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy férfi szájából az, hogy "nincs meg a szikra köztünk"?

Figyelt kérdés
Már több éve ismerjük egymást, mindkettőnknek volt komoly kapcsolata, de többet beszélgetni csak 7 hónapja kezdtünk, amikor egyikőnk sem volt kapcsolatban. Ő keresett meg. Találkoztunk is, ő kezdeményezett! Az első perctől kezdve nagyon jól kijöttünk, rengeteget nevettünk, egyforma elképzeléseink vannak a jövőről is. Nem egy bók-király, de olykor elejtett 1-2 kedves mondatot, ami nagyon jól esett. Minden nap több üzenetet váltottunk, volt, h késő estig írogattunk. Aztán egy találkozónk elég későre nyúlt, így nálam "aludt". A kémia iszonyat mód működik köztünk. Aztán ez az éjszaka megismétlődött még párszor. Találkozókat nem kezdeményezett az utóbbi időben, én igényeltem inkább az ő társaságát. A beszélgetéseink ugyanúgy megmaradtak, semmi nem változott, kivéve az, h az a kevéske bók is megszűnt és nem hívott el talizni. A minap elbeszélgettünk, h mi is van kettőnk között. Ezt mondta:nem érzem a szikrát, nem tudom elképzelni komolyabban. Igaz, a kémia nagyon jól működik, de szikra az nincs és nem hiszem, h valaha lesz! Én is csak az utóbbi időben kezdtem érezni azt a bizonyos szikrát, nem volt meg a legelejétől. Az idő és a sok beszélgetés valahogy közelebb hozta őt hozzám, a szex pedig csak hab a tortán. Ő viszont nem így érez. Én pedig nem tudom ezt megérteni, h ennyire semmit ne érezzen irántam. Létezik ez?! Azt mondta, h ő a fellángolást várja, ami az első perctől megvan 2 ember között. Ha ez nincs, akkor nála később már nem is nagyon lesz. Nem tudom hova tenni.

2014. okt. 15. 10:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem gerjed rád, nem akar megdugni. ez tudat alatti dolog. Tudatosan annyit észlel belőle, hogy nem nőként néz rád, hanem mint barát.
2014. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos annyira nem keltetted fel az érdeklődését, hogy kapcsolatot kezdeményezzen Veled! A szex az teljesen mellékes dolog, hiába jó, hogyha belül nem érez semmit irántad!

Előfordul ez, az van. Szerintem szép lassan próbálj meg túl lépni a pasin, mert ne fussál olyan szekér után ami nem vesz fel..

Randizz másokkal!

2014. okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

barátság extrákkal


neki ennél több érzelemre nem futja veled kapcsolatban

2014. okt. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A kérdésem alatt a szövegben szerepel, hogy lefeküdtünk már egymással. Többször is. Tehát "meg akar dugni" és valamilyen szinten kifolyólag nőként néz rám.
2014. okt. 15. 10:58
 5/20 anonim ***** válasza:

De már találkozót sem kezdeményez, azt is írtad.. Szóval akkor lehet, hogy már azt sem szeretné Veled! :S

Szerintem értékeld át ezt a fenn állást köztetek, mert ez Neked nem hasznos.. Érted, nincs mire támaszkodnod.

2#

2014. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem olvastam el mert hosszú volt, így javítom. Megdugott, megkapott, már nem vagy érdekes számára.

Azok a lányok akiket első pár randi alatt megfektettem, soha nem lettek a barátnőim. azok akikkel összejöttem és már tartott a kapcsolat mire szexre került sor, még sokszor szakítás után is izgalmasak maradtak.

A legtöbb férfi minél előbb meg akarja dugni a nőt. Naná! :) De ha túl könnyen kapjuk meg, akkor kell az új izgalom az új hódítás. Az akiért "meg kell dolgozni" sokkal tovább marad izgalmas és érdekes.

Ezért nem szabad már első randikon ágyba ugrálni, ha komoly tervei vannak a lánynak, mert ahogy mondtam a srácok minél előbb ágyba akarnak bújni.

2014. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha akarsz még vele dugni, biztos nyitott lesz rá, de komolyat ne várj. Ennyi.
2014. okt. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 csabika1971 ***** válasza:
100%

Leírom amit férfiként gondolok erről. Bár biztosan nem fog tetszeni.

Egy férfi így egy nőből akkor ábrándul ki ilyen gyorsan, ha az ágyban nem találja meg azt amire vágyna.

Teljesen mindegy mit mondott, hogy mennyire vagy jó szerető, ezen a téren mivel nem akarjuk megbántani a másikat roppant ritkán mondunk igazat.

Ez a "nem érzem a szikrát" szöveg szintén csak ezt támasztja alá, mert ekkor mondunk ilyent. Ráadásul beszélgetésben tök jól kijöttök, stb. Ha az ágyban is tökéletes lenne az összhang levakarni sem tudnád magadról.

Ezért szinte majdnem 100% bizonyossággal állítom, sajnos ő nincs megelégedve veled a szex terén. Ezért tartatótok most itt, ahol vagytok.

2014. okt. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha észrevetted akkor kezdődött az eltávolodás, miután lefeküdtetek. Szerintem nem volt neki túl jó a szex veled. Több alkalom is volt, hátha jobb lesz és összecsiszolódtok, de valszeg ez nem történt meg. És mivel nem gerjeszted be kellőképpen, így inkább nem erőltetné tovább a dolgokat. Fogadd ezt el és lépj tovább. 30N
2014. okt. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem szeret, nem szerelmes beléd, csak szexelni akar/akart.

Most azért nem keres már, mert érzi, hogy részedről érzelmek is vannak és ez kezd neki terhes lenni, mert nem akar veled kapcsolatot, csak szexet.

2014. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!