Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért nem tudják megfoga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudják megfogalmazni, hogy mi az a "szikra", amitől vonzónak találnak egy férfit?

Figyelt kérdés

Érdekes mód én, és többi férfiismerősöm meg tudják fogalmazni. Körül tudom írni mind külsőleg, mind személyiségileg, hogy nagyjából milyen keretek között az ideálom. Persze nagy vonalakban, nem úgy, hogy szőke, nagymellű, hanem inkább, hogy milyen arcforma, milyen stílus, milyen viselkedés.


A nők meg csak annyit hajtanak állandóan, hogy "ezt nem tudom, nem lehet elmondani, ez egyszerűen csak van, stb."


2012. márc. 13. 17:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

De miért kellene megfogalmazni?

Ránézel az kiszemelt egyénre és eldöntöd hogy tetszik-e vagy sem.

Nem feltétlenül kell ideálokat kergetni.

Téged sem az eszedért szeretnek az egyszer biztos.

2012. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Én eddig a személyiségébe szerettem bele a férfiaknál.

Viszont volt olyan pasi is aki tökéletesen passzolt hozzám mégsem tudtam beleszeretni.


22/L

2012. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Te az ideálról beszélsz, de nem feltétlenül szeretsz bele, szóval te sem tudhatod. A szerelem vak, és kiszámíthatatlan. Ha nem így gondolod nem voltál még igazán szerelmes. Az öcsém elég jól néz ki és mindig gyönyörű modell lányokkal járt, erre 2 hónapja beállított egy duci alacsony csajjal. Na bumm! Te se tudod megfogalmazni!!!!
2012. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon egyszerű. A szikra önmagában nem létezik. Csak a nő fogja fel annak. Ha lát egy megfelelő pasit, akkor a szervezete jelez neki "szikrával", ő meg engedelmeskedik és vonzódik hozzá.


A nő domináns magabiztos férfit keres. Soha nem értettem meg, hogy ők miért nem ismerik saját magukat de erről van szó. Tök mindegy, hogy milyen gátlástalan, huligán, vagy bármi, ha az az ember dominálja a többit, akkor a nőnek vonzó lesz. Nem segíthet rajta. Ez a természet.


Ezek különböző személyiségjegyeknek az összessége, ami bejön jóformán az összes nőnek, és ha ezt felfedezik, akkor úgy élik meg, hogy a másiknak "kisugárzása" van.


Leginkább úgy lehetne összefoglalni, hogy magas státusz, magabiztosság. A baj ezekkel az, hogy nehéz csalni. Nehéz megjátszani. De ha pl széttéped a vasat a kondiban és telemegy az agyad tesztoszteronnal, akkor rögtön másképp néz rád minden csaj. Persze a dolog kicsit árnyaltabb, de lényegében erről van szó.

2012. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
52%
A nőket szinte kivétel nélkül mindet az ösztönök hajtják, ha tetszik neki a pasi, akkor lehet az utolsó tuskó, suttyú Pista is, akkor is dugni akarnak vele. A pasik tudnak ésszerűen gondolkodni, mert a legtöbb nem mászik rá a plázacicákra, mert tuti bukó lesz a vége. Viszont a lányok többsége nem így gondolkodik, ők előszerettel startolnak rá a plázaszépfiúkra, még akkor is, ha tudják, hogy csak megdugja őket és lelép. Utána jön a sírás, de odáig már nem ér el az eszük. tisztelet a kivételnek.
2012. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Amiről a haverjaid beszélnek, az sem a "szikra" definíciója. Ezzel csak azt mondták el, hogy milyen nők az eseteik. Nekem pl a szép, szabályos arcú, világos bőrű, magas, szép, arányos alkatú férfiak az eseteim, ám ez sem garantálja, hogy jönni fog a "szikra". Ezt nem lehet megmagyarázni, se férfi se női részről, mitől pattan ki pontosan, fogadd el.
2012. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Ez így van, ahogy leírják előttem szólók, nem tudja az ember megfogalmazni, h miért vonzódik ahhoz a bizonyos emberhez.


És ha arra vagy kíváncsi, h általában kik tetszenek meg, vagy hogy milyen az ideálom, azt nagyon egyszerűen le tudom írni, tehát nem jelent gondot.


De nem attól fogsz vonzódni valakihez, csak mert tudod, h alapjáraton neked a zöld szem jön be, vagy a szeplők... ez nem így megy.

2012. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
0%

vonzalmi szint magason levése az a "szikra" amit ők hajtogatnak, nos ehhez alfahím adottságokkal kell rendelkezned, amiket ki is lehet fejleszteni, segítséget nyújthat a pszichológia

F18

2012. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Ahogy én észrevettem van egy nagy különbség a férfiak és a nők között ez a téren.

Mi férfiak ha nem csak egy gyors menetre akarunk egy csajt, akkor eléggé logikusan döntünk...meg tudom bármelyik csajról mondani, hogy miért az esetem, vagy nem az.

A nők ugyanezt nem képesek megfogalmazni...tapasztalat, jóképű vagyok, van karrierem, nem is akármilyen, de amióta teljesen tisztában vagyok azzal, hogy milyen jó vagyok és van önbizalmam azóta tapadnak a csajok.

Ennek ellenére volt egy csaj, akivel szerintem eszméletlenül jól összeillettünk, neki mégsem voltam az esete, és nem tudta megfogalmazni miért...

Szóval szerintem a csajok kizárólag érzésre döntenek, és ez megmagyarázhatatlan.

2012. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Szerintem meg lehet magyarázni. Mint a kolléga is írta korábban az alfa hímekre buknak. Ha magabiztos vagy, akkor vonzódik, ha nem akkor nem. Sajnos nagyon korlátolt tapasztalatok alapján is gyors következtetéseket vonnak le. Szóval ha éppen rossz napod van, azonnal azt gondolják, hogy lúzer vagy. Sőt! Ezer éves ismerőseid képesek nem kösszönni ilyenkor. Csajok persze. Ellenben, ha nagyon elemedben vagy olyanok is köszöngetnek, akikkel szinte csak látásból ismeritek egymást és nem beszéltetek már 5 éve, holott hetente látjátok egymást.


Nagyon is kiszámíthatóak, hogy mi tetszik nekik és mi nem. Az előző hozzászólót valószínűleg nem a legjobb formájában érte tetten az adott csaj. Lehet, hogy aggódtál valamiért, vagy bármi. A nő öntudatlanul máris elkönyvel másodrendűnek. És akit egyszer leír az többé nem hozza vissza magát. Szerencsére több százezer van belőlük, úgyhogy lehet próbálkozni, ahogy csak a csövön kifér.


Valakinek mindenképp az esete vagy, akárhogy elbánt veled a sors. Persze több, mint valószínű, hogy ő nem az eseted. :)

2012. márc. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!