Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a Férfi bizonytalan velem...

Ha a Férfi bizonytalan velem kapcsolatban, akkor hogy lehet kiugrasztani a majmot a bokorból?

Figyelt kérdés

Legyen az akár pozitív, akár negatív rám nézve, hogy velem akar-e lenni, de van erre valami jó viselkedési "minta" vagy "recept", hogy mi adja meg a Férfiaknak a végső lökést, hogy végre biztosak legyenek abban, hogy kellek nekik vagy sem??


Sokszor dicséri és szerintem felül is becsüli a belső tulajdonságaimat, mindig mondja, hogy szerinte milyen okos Nő vagyok és hogy gondolkodásban ilyen Nőt akar, mint én. Viszont a "randi-szagú" találkozásunknál nem érzett szikrát. De állandóan keres, imádja a személyiségem és ilyenek. Egy számára tökéletes Nő pedig elutasította, mikor én még nem voltam képben. Ő érte pedig nagyon oda volt. De szerintem már el kell volna felejtenie teljesen (kb. 3 hónapja adta ki az útját a Nő, de nem is jártak, csak randiztak, de nagyon sokat várt attól a kapcsolattól).


Már szinte tényleg mindegy, hogy mit fog lépni, csak döntse már el végre, hogy akar engem vagy sem. Nem tudom, hogy mit kellene tennem. Segítsetek! :(



2014. okt. 13. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A szó, amit keresel: nyulat.
2014. okt. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1# Játszottam a szavakkal, de legyen akkor nyúl. :) :D
2014. okt. 13. 00:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerubb ha megkerdezed tole,h mit szeretne mert egyebkent csak bedilizel:-)))
2014. okt. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem ezen a nőket! Ti miért is ne kezdeményezhetnétek? Várjátok a "sült galambot " hogy a szátokba repüljön és csak lestek ha azt más be kapja előletek! Az fel se tűnt, hogy a csalódás miatt esetleg taktikát váltott mert fél az újabb csalódástól? Te miért nem kérdezed meg tőle konkrétan hogy " ha ilyen nőt akarsz mint én akkor miért nem jövünk össze? " Vagy te is az a fajta vagy aki még mindig hisz a "szőke hercegben aki fehér lovon jön " és majd karjaiba fog határozottan és el lovagoltok! Anyukám az a ló már rég meg döglött és nem maradt utána csak a lószar és a ló dobogás!! Ha kell akkor tegyél érte mert el viszi más! Már rég nem azt a világot éljük ahol a nők nem udvarolhatnak és nem szólhatnak semmit! Na most pedig lóra 😀 és indulj egy jót lovagolni 😄
2014. okt. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én elmondtam neki, hogy bennem mi van. Nem várok a sült galambra.

Ő azt mondta, hogy egyszer így érez irántam, egyszer nem. Egyszer vágyik rám szexuálisan, egyszer nem.

2014. okt. 13. 15:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hát, ha ezt mondta tényleg konkrétan, akkor hagyad a fazont a fenébe és keress valaki olyat, aki biztosn tudja magáról, hogy kellesz neki.
2014. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hagyd
2014. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt az exemmel. Egy nagyon jó tanács: hagyd! Hidd el, ez a megoldás. Olyannal foglalkozz, akinek igazán kellesz. Ettől csak kikészülhetsz.

Persze teheted azt amit én anno, hogy erőlteted, próbálod elérni, hogy veled akarjon lenni, de hidd el hogy nem éri meg, mert sosem lesz olyan erős benne a vonzódása irántad, mint amennyire szeretnéd. Akinek kellesz, az nem gondolkodik egy percre sem, kapásból érzi, tudja, hogy neki te kellesz és kész! Nem érdemes időt, energiát pocsékolni egy olyan emberre, aki nem tudja mit akar. Ez tapasztalat.


Hallgass rám, és tanulj az én káromon! Hidd el, nem éri meg egy férfi miatt sem tönkretenni magad! Hagyd, bármennyire is nehéz..:/

2014. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot. :( Szomorúvá tesz, de lehet, hogy valóban így van. :(


Ha még valakinek valami a tarsolyában azt is várom.

2014. okt. 22. 14:37
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Velem eljátszották ugyanezt.Eleinte az illető nagyon lelkes volt.Tipikus sztori,elhitette velem,hogy érdeklem,naponta többször keresett,randizgattunk,voltak hosszabb beszélgetéseink telefonon és élőben is.Kedves volt és figyelmes.Aztán elkezdett hanyagolni.Mikor rákérdeztem,mit is szeretne,jött a rossz dumával,hogy nem szerelmes,ami furcsa is lett volna pár hét után,de a poén,hogy esélyt nem adott rá,hogy jobban megismerjen.Illetve eleinte adott,de láttam én rajta,hogy annyira mégsem akarja a dolgot,csak én élem bele magam.Mindig jött a két filléres szöveg,hogy majd meglátjuk,mi lesz belőle...majd meglátjuk...Nos,annyira hajtogatta,hogy a végén már ahol tudott,került,és mikor én kiborultam,akkor nagyon csúnyán összevesztünk,és nagyon csúnyán elküldött.Most egy ideje konkrétan nem beszélünk,pedig én azért közben próbálkoztam nála megtörni a jeget,és még én kértem bocsánatot,mert nekem volt bűntudatom.Most viszont nagyon elegem van,már így is padlón vagyok lelkileg.Nem akarok többé futni utána,miközben ő pont leszar...Egyébként nekem van egy gyanúm,hogy benne még az a lány él,akibe annó szerelmes volt,és mindenkiben őt keresi.Csak hát nem szép,hogy így kísérletezget,mert közben szíveket tör össze,ami őt láthatóan nem érdekli.


A lényeg,hogy szerintem is hagyd,mert ez a huza-vona idővel ki fog készíteni.Engem is kicsinált az a pasi,aki miatt jó ideje szenvedek.Őt meg nem is érdekli,mit okozott...Jobb inkább olyat keresni,aki ösztönből érzi,hogy csak téged akar.Aki annyira szeret,hogy te vagy a mindene,és nincsenek benne kételyek efelől.

2014. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!