Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti rászólnátok a csajotokra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti rászólnátok a csajotokra?

Figyelt kérdés
Zöldön keltek át a gyalogosok, az iq bajnok csaj az anyósülésről kiszól, hogy haladjatok már. Mégis mit képzel magáról?
2014. okt. 15. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mit mond? nem ő vezet, és nem hajt rá a gyalogosra. sokkal szarabb, ha a kormány mögött ülő mond ilyeneket.
2014. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég furcsa kérdés :)

Ha én ültem volna veztő helyében akkor szoltam volna hogy.ez azért ciki szóval lőjje le magát.Ha meg a gyalogos helyében lettem volna akkor...inkább nem irom. :)

2014. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
visszaszólnék: "azt csináljuk, nem látod?"
2014. okt. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2.én is odaszóltam volna neki egy cifrát, ha nem a feleségemmel lettem volna
2014. okt. 15. 19:22
 5/11 anonim ***** válasza:
ha én lennék a sofőr? az én barátnőm nem mondana ilyet
2014. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

"Kit érdekel mit mond?"


Például a párját, aki joggal érezheti kínosnak, ha a saját barátnője úgy viselkedik, hogy az gáz.


Igen, én szólnék neki emiatt.

2014. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Full gáz viselkedés, megkérném hogy normalizálja magát és megígérném, hogy a következő ilyennél ki is kell majd szállnia, és többet nem látjuk egymást.
2014. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2 es vagyok.

Hát igen,csak hogy nő ,én pedig nőknek nem szeretek csúnyát mondani.

De hirtelen felindulásból lehet kicsúszott volna valami a számon.

2014. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Talán mert gyök 2-vel mentél. Valószínűleg neki is zöld volt. Ez akkora felháborodást keltett benned, hogy kérdést írtál ki? Lehet siettek valahova... Néhány gyalogos tényleg olyan mint egy mamut. Akkor persze nem írsz, ha a villogó sárgánál lépsz le és amikor a zebra közepén vagy akkor már piros, az autósnak meg zöld. Akkor felemeled a kezed "hogy mégis mit képzelsz?" Tipikus.
2014. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én löktem volna neki egy stricimaflást fonákból. Ez azért télleg durva, hogy az anyósülésről dumál. :D
2014. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!