Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam el neki, hogy megerőszakoltak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, a barátom 19, neki már volt komoly kapcsolata, nekem ő az első. Már beszélgettünk a szexről, én még korainak tartom, félek is tőle, több okból is. Ő nem erőlteti, de azt nem tudja, hogy megerőszakoltak. Mindenképp az előtt akarom elmondani, hogy lefeküdnénk, de nem tudom mikor.
2014. okt. 15. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Akár most is. Beszélj vele ha fáj.
2014. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor erőszakoltak meg és ki? Egyébként jó ha mínél előbb elmondod neki szerintem mert akkor talán megértőbb lesz ha visszautasítod a szexet
2014. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az attól is függ, mennyi ideje ismeritek egymást, és egyébként mennyire ért meg téged, mennyire bízhatsz benne.
2014. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Remélem aki ezt tette veled az a Csillagban van és naponta erőszakolják meg! Undorítóak az ilyen emberek!

Szerintem ne utcán mondd el neki, hanem mikor nála/nálad vagytok a szobában. A gondolataidat, érzéseidet, hogy miként, mikor szeretnél vele lefeküdni. Biztosan, nagyon remélem, hogy megérti.

Ne félj semelyikről beszélni vele.

Sok sikert :)

2014. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem h melyik megyében laksz? :) ne értsd félre a kíváncsiságom. :)
2014. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ki erőszakolt meg? szerintem mond el neki... meg fogja érteni.. :)
2014. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Velem is megtörtént sajnos ez a dolog. 6évvel ezelőtt, most 20 éves vagyok és tudom milyen hogy mit tegyél elmondd-e a barátodnak,mikor,hogy.. De hidd el egy beszélgetős napon mondd el neki és megfogja érteni. Én kicsit vártam vele és nem voltam felszabadult az ágyban,érezte hogy van valami baj és azt hitte hogy miatta. De elmondtam és teljes mértékben mellettem van,sőt segít feldolgozni mindezt. Mondd el neki előtte hogy tudja kezelni a dolgot.

2014. okt. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!