Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megerőszakoltak pár napja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakoltak pár napja, tudnia kell róla? Ha igen, hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék belemenni a részletekbe, pszichológushoz régóta járok, a házból nem merek kimenni, nem tudok aludni, kihányon az ételt, remegek, sírok, egyszerűen nem bírom, és nem tudom kihez forduljak, nem mondhatom el senkinek. A fiú nagyon aggódott értem, telefont nem vettem fel, üzenetre nem válaszoltam, egyszerűen csak feküdtem az ágyban napokig, most sem csinálok mást. Azt hazudtam neki, hogy nincs semmi baj, kitaláltam valamit, hogy miért nem jelentkeztem. Nincs erőm vele beszélni, fel is tűnt neki szerintem. Nem rég óta ismerjük egymást, de szerintem megszerettük egymást. De ő ezen nem tud változtatni, 2 hétig most távol van, haza nem tudna jönni. Nem tudok mit csináljak, legjobb lenne ha fel sem kelnék reggel
2014. aug. 2. 23:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki mindenképp, mondtad, hogy nem régóta ismered, legalább már csak arra is jó lenne, hogy meglásd hogy viselkedik ilyen helyzetben, mennyire bízhatsz benne. Hogy hogyan, azt nem tudom, de élőben szerintem.
2014. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom...:(

Rohadjon meg az, aki ezt merte tenni....

2014. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki.
2014. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy most fáradt vagy és ha hazajössz mondj el neki mindent.
2014. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hazajön*
2014. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Élőben nincs rá lehetőségem, nagyon messze van :( Nem tudom hogyan kezdjek bele, mit mondjak. Még mindig érzem az érintését, undorodom a testemtől.
2014. aug. 2. 23:07
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
én szerelmemmel ezt megtenné bárki biztos agyon ütném puszta kézzel . Am nagyon sajnálom elég szomorú hogy ilyen is elő fordúl . Mond el a fiudnak az a biztos
2014. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Jázi :) ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom!

Idővel jobban fogod érezni magad de kell a segítség. Esetleg nem csak szakember de valami közeli nő rokon vagy nagyon jó barátnő!

Ha hazajön elmondhatod, de inkább tényleg csak személyesen. Valószínű őt is megviseli majd, hisz ilyenkor jön majd nála is az önmarcangolás,hogy miért nem volt melletted!? De nagy támaszod is lehet a bajban.

2014. aug. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg rendőrségre is menj el. Nem szégyen, de egy ilyen embert rács mögé kell küldeni.
2014. aug. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ne undorodj magadtól . Ne kondolj rá .
2014. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!