Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami "elvárható"?

Figyelt kérdés
Szeretőj viszonyban elvárható az, h a másikkal, jelen esetben a lánnyal, illedelmesen viselkedjen a partnere? Ne szóljon be, h "b@meg, mikor mész mar el?", vagy esetleg aktus utan ki kísérje az ajtón, vagy ilyesmi?
2014. okt. 16. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne elvárható. Attól, hogy nem a barátnőd még nem kell parasztnak lenni.
2014. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alap, hogy udvarias a srác. Még ha csak szexről is szól.
2014. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
Ez sztem alapvető emberi tisztelet hiánya.
2014. okt. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan szintű idióta akivel még szexkapcsolat is túlzás
2014. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de én szexkapcsolatban ugyanazt a tiszteletet várom el mint normál kapcsolatban. Nő vagyok és tisztelje bennem a nőt, ahogyan én tisztelem benne a férfit. Persze jöhet a vad szex meg minden, de attól még bunkó nem lehet, mert akkor azonnal kuka!!!!
2014. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor jo, mar kezdtem az hinni, h egy szex alapú viszonyban a no ezt érdemli. Ezek szerint nem. Ahogy soha meg csak fel kedves kérdést sem hallottam, higy pl hogy vagyok. Mar csak ugy az illedelmesseg kedvéért.
2014. okt. 16. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!