Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret igazán? Mért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok!!! Én 21/L párom 33/F hát ma lett volna az esküvőnk és tegnap elött bejelentette hogy nem akar most elvenni... hogy várjunk még 3 hónapot mert ugy érzi nem vagyunk össze csiszolódva... meg hogy nem vagyok elég házias pedig mosok állandóan takarítok néha főzök is :D mindent megcsinálok amit meg kell egy nőnek, szexel sincs semmi baj :) 3 éve vagyunk együtt és már tavaly is akartam az esküvőt de akkor is azt monta várjunk még egy évet most vártunk és be is jelentkeztünk erre az utolsó pillanatba lemondja... megint hogy várjunk... :( nem szeret vagy mi a baj? :( amugy már megcsalt engem :( és még igy is hozzá akarok menni... szerintetek ez csak kifogás hogy nem vagyok elég házias? ja meg azt is mondta hogy ha tavasszal tartjuk meg akkor jobb lesz mert akkor tarthatnánk ,,mini,, lakodalmat is :) mert most nem állunk valami fényesen anyagilag... Véleményekre lennék kiváncsi!!!!!!!!!!!!!!

2014. okt. 16. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar elvenni Téged.. Gondolkozz el ezen, de komolyan.

Kell ez Neked? Aki egyszer megtette megfogja máskor is ezt garantálom Neked!

21 éves vagy! Biztos sokan tartottak már hegyi beszédet erről, de hallgass rájuk. Nem akar feleségül venni, ezért vannak az olcsó kifogások. Úgyis válás lenne a vége.

Egyáltalán nem menő 21 évesen férjhez menni, ha csak ezért mennél bele.

2014. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kifogás volt csak, ha meg is csalt... nem szeret eléggé
2014. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te miért erőlteted? De komolyan, mi változik a papiroddal a kezedben?

Ezzel nem tudod magadhoz láncolni, csak azt hiszed!

Nekem sokkal jobban esne ha a párom is akarná, igazán, nem úgy kéne ráerőszakolni.

2014. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem akarom magamhoz láncolni csak mindig is ez volt az álmom... és ha szeret akkor ezt megtenné értem... és valóban nem számít a papír de ha 2 ember szereti egymást akkor nem kérdés a házasság...
2014. okt. 16. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem kellesz neki, hogy őszinte legyek.

jó az, hogy vagy neki így otthon, takarítasz utána, mosol rá, főzöl, van állandó szexpartner..

DE sajna ennyi. ha már meg is csalt egyszer..

csak egyszerűen "hasznos" vagy számára, ezért akar megtartani a házasságosdival, de nem gondolja komolyan.

Te pedig nagyon oda vagy érte gondolom, ha megbocsájtottad, hogy megcsalt, mindent megteszel érte.

alapvetően, ha igazán szeretek valakit, azt soha nem tudnám megcsalni.

két választásod van:

1. marad így, és reménykedsz, hogy kellesz neki

2. közlöd vele, hogy Te most elmész, és ha kellesz neki, akkor harcoljon, mert neked eleged van.

személy szerint én a másodikat javasolnám. szerintem csak kihasznál. sajnálom. :|

2014. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát nem lehet egyszerű neked. Nyilván nem a józan eszed miatt szereted,hanem szívedből,ha meg is csalt .

Kérdezd meg tőle,hogy mire gondol,hogy 3 hónap múlva milyen szempontból lennétek jobban összecsiszolódva ?

Te vagy olyan,amilyen,akkor 3 hónap múlva is ilyen leszel..oké ,változik az ember , de ne változtatni akarjon. Meg hogy jönne ki a dolog,hogy 3 hónap múlva úgy találná,még mindig nem vagytok összecsiszolódva.

Valahogyan mondd el neki,tudasd vele,hogy neked ennél többet ér esküvő,egy álom számodra ..és ő nem játszhat vele.

2014. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!