Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A körömrágás szakitó-ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A körömrágás szakitó-ok?

Figyelt kérdés
annyiszor látok ilyen tövig lerágott körmű embereket és szerintem ez szörnyen gusztustalan. Én nem bírnék olyan emberrel járni. Nektek mi a véleményetek?
2010. jan. 24. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
inkább megkérném h ne rágja, de emiatt sose szakítanék
2010. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
az én barátom is durván rágja a körmét de ha szeretem nem a körmét nézem,ilyen egyszerű.
2010. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de ha nem tudja abbahagyni? Mert van olyan sajnos(pl a bátyám...)
2010. jan. 24. 11:09
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát gusztustalan dolog! De hogy szakítási ok-e? Ha igazán szereted akkor megpróbálod leszoktatn róla! Én nem szakítanék ilyen miatt a barátnőmmel... Inkább leszoktatnám valahogy..
2010. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért is kérdeztem amúgy, mert nálam valamiért a kezek nagyon fontosak egy férfiban. A feje után az a második amit nézek, és ha az nem szép, mert rágja, vagy mert csak egyszerűen ronda, akkor annyi. Sajnos...
2010. jan. 24. 11:11
 6/15 anonim válasza:
Hát nem lenne az, kivéve ha olyan a barátod/barátnőd, hogy kényszerít dolgokra, mint például a hajvágásra...
2010. jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

a másik véglet is nagyon gáz, amikor egyes pasiknak műkörmöt megszégyenítő hosszúságú a körme... az is igénytelenség.

egyébként a körömrágás abszolute férfiatlan dolog, valamint utal pszichés betegségre is. nem járnék egy labilis idegállapotú akárkivel....

2010. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

na igen, az is "szép" tud lenni mikor égig ér olyan hosszú -.-


Erről nem tudtam hogy ez "beteggség" dehát akkor már ezért is kizáró ok akkor nálam legalábbis...

2010. jan. 24. 11:29
 9/15 anonim ***** válasza:
azért nézed a kezét, hogy mivel is fog felnyúlni az előjátéknál? xD
2010. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
xD többekközt :DDD meg mert nem tudom:D
2010. jan. 24. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!