Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim folyton azzal nyaggat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim folyton azzal nyaggat, hogy nem adok neki semmi ajándékot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk 1ütt és eddig ő vett nekem csak úgy 1 ruhát meg 1 cipőt, szülinapomra meg 1 sapit, és már 3 hete azzal nyaggat hogy én biztos nem is szeretem annyira h nem adtam neki semmit. Szerintem meg a szeretetet nem ezzel lehet kimutatni, és nem is vártam el hogy bármit is adjon, de szerinte ő így mutatta ki mennyire szeret h adott nekem.. Szerintetek igaza van? Amúgy már annyira a falra mászok ettől a nyaggatástól h minden1es nap elmondja, hogy úgy érzi mintha nem is lenne snekije és nincs semmije ami rám emlékeztetné, hogy most már veszek neki tényleg vmit aztán örüljön...
2014. okt. 16. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Hagyd el.
2014. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Küldj magadról képet vagy vegyél neki csokit.
2014. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem akarom elhagyni mert szeretem, és sztem ez nem megoldás a dologra
2014. okt. 16. 20:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Én adnék valami nem pénzen megvehető, kézzel készített ajándékot, esetleg egy levelet, vagy bármit, és ha ezt értékeli, akkor biztos lehetsz benne, hogy tényleg csak valami rád emlékeztető dolgot szeretne.:)
2014. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De bunkó vagy! "most már veszek neki tényleg vmit aztán örüljön..." Igaza van szegény srácnak,egy szikra szeretet nincs benned,de még jóindulat se.Remélem észbe kap a srác és elzavar a ...csába!
2014. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4es ez tényleg jó ötlet :) néha amúgy már úgy érzem h csak kiakar használni vagy nem tom :/ meg kb úgy jön le mindig és mondja is h minél több pénzt fektetett belém annyira szeret..
2014. okt. 16. 20:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért az sem szép dolog, hogy a barátja elvárja, hogy ajándékot vegyen neki, és konkrétan kiköveteli magának, tehát szerintem ebben a helyzetben, bár nem a leghelyesebb, de nem is nagyobb bunkóság a srác szavainál.
2014. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát bocsi 5ös de te nem lennél ki ha 3 hete folyamatossan ezzel jönne a párod? sztem te is falra másznál már..
2014. okt. 16. 20:27
 9/11 anonim ***** válasza:
*Most már akkor inkább 5-ös, bár gondolom így is érthető :D És lehet, hogy ehhez van hozzászokva, de ha nem örül a nem pénzbeli ajándékodnak, akkor komolyan el kéne beszélgetned vele arról, hogy önzőség így elvárni bárkitől is, hogy ajándékot vegyen neki.
2014. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én sem nagyon szeretem, ha így nagyon ajándékozik a srác. Ok, vesz mondjuk egy csokit, vagy valami, kedves tőle. De volt olyan srác aki minden alkalomra vett valamit, utána elmondta, hogy miért nem eszem (mindennap vett csokit, meg üdítőt). Mondtam neki,hogy nagyon édes tőle, de nem eszek ennyi édességet, meg üdítőt. Nem kértem, magától vette, utána szemrehányóan mondta, hogy miért nem eszem, ezt nekem vette a kevés pénzéből. Nagyon édes volt tőle, de nekem nincs igényem így ajándékokra.


Szerintem sem ajándékokkal kell kimutatni a szeretet, bocsi de nekem kissé éretlennek tűnik a barátod. Gondolom van egy kis önbizalomhiánya is, nagyon szeretne megfelelni neked. Elég szomorú, ha ő ajándékokban méri a szeretet mértékét. Mondjuk tényleg elég sok mindent kaptál már tőle, annak ellenére, hogy biztosra veszem, hogy magától vette ezeket. Vegyél neki valami kis kedves dolgot, egy plüsst például a "családi béke" jegyében.

2014. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!