Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hölgyektől kérdezném mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hölgyektől kérdezném mit szólnátok hozzá ha a párotok azzal állna elő, hogy csináltassatok profi fotókat rólad?

Figyelt kérdés
Pl. fürdőruhás, fehérneműs, esetleg igényes szexi fotókat? Vagy esetleg még közöseket is, Ja és nem pár napos kapcsolatról lenne szó hanem már akár több évesről esetleg férj- feleség kapcsolatról.
2014. okt. 16. 20:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Belemennék. Szeretem, ha fényképeznek, és mivel büszke vagyok az alakomra, amiért sokat teszek, így egy szál fehérneműben is szívesen megörökíteném. Mindig is tetszettek az igényes fehérneműs fotók, női szemmel nézve is nagyon szép egy-egy sorozat. Amikor ilyen képeket látok pl. Playboy-ban (igen, vettem már, pedig nő vagyok), vagy interneten, mindig elfog a vágy, hogy csináltassak ilyen fotókat. Eddig még nem jött össze, de egyszer mindenképp készíttetek egy sorozatot valamelyik kedvenc fotósommal, és elteszem magamnak emlékbe. Szóval nem csak a párom, de a saját kedvemért is nagyon szívesen kamera elé állnék.
2014. okt. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!