Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most írtam életem első versét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most írtam életem első versét, amit a barátnőmnek szántam. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire "gagyi"? érdekelne a véleményetek. Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés

Mikor hallom a hangod...


Mikor hallom a hangod, nem tudom mit érzek,

Az ablaknál szívemmel ide-oda nézek.

Kereslek, hogy merre lehetsz, nem vagy itt velem,

Nálad az egyik, nálam itt a másik elem.

Ehhez kettő kell, de messze vagy, nagyon távol,

Mit érnék én, ha nem lennél az enyém mától?


Szemedben az érzékenység, szépség, szerelem,

Örökké kellesz nekem? Igen, ezt felelem.

Pedig csak egy voltál a sok közül, emlékszel?

A közös perceinket hogyan feledhetném el?

Amilyen ritkán látlak, annyira szeretlek,

Kik nem éreztek ilyet, ezen csak nevetnek.


Ahogy dobog a szíved, érzem minden rendben,

Akárcsak sok szép virág egy gyönyörű kertben.

Ha átölellek, biztonságban érzem magam,

Semmi gondom, amikor csókolod az ajkam.

Végezetül mit mondhatnék Neked? SZERETLEK!

Első csókod után tudtam: SOSEM FELEDLEK!


2014. okt. 16. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz ez. Persze nem egy költő, de úgymond átlagemberhez képest túl is teljesítetted magad. :)
2014. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fúú, nagyon jó lett!:3 Barátnőd szerencsés hogy van neki egy ilyen barátja;)
2014. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amatőr versíróként mondom, hogy nem rossz ez. Apróbb csiszolások mehetnek még, de így is jó ez.
2014. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit nyálas,olyan mintha 10 év együtt lét után írtad volna,de alapjában nem rossz,szép! 25/F
2014. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 RRR ***** válasza:

nedves lesz a bugyija a csajnak!

jó!!

2014. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Buford Tannen ***** válasza:
Elég komoly lett ember egyáltalán nem gagyi ezt tuti értékelni fogja :) Fasziként mondom,hogy szép
2014. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
A ritmusát itt-ott kicsit kikényszerítettnek érzem de egyébként sztem kezdetnek nagyon jó.
2014. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az első versszak kicsit érdekes, mondjuk én még ilyet se tudnák,de jó lett.
2014. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jó lett.


Én ilyet aligha tudnék írni, én más fajta "novellákat" írtam régebben, de már az sem megy úgy, mint régen.

2014. okt. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy mivel a szerelmednek írsz verset, ezért fölösleges megmutatnod bárkinek is, vagy kikérni itt vagy bárhol a véleményt! Tudom, hogy érdekel, de ez egy személyes dolog, ami másra nem tartozik.

Más az ilyen verset szépnek, jónak, kedvesnek, aranyosnak tartja, viszont azért ott van a másik véglet is.


Ha szerelmes vagy, és a szeretett lánynak írsz verset, akkor nem kell ahhoz költőnek lenned, vagy megfelelnie a versednek az irodalmi szabályoknak, egyszerűen leírod neki, amit érzel és kész! Szívből szól és ez a lényeg! :) Ez egy nagyon romantikus dolog! :) És nincs olyan, hogy "gagyi"! Mivel szíved, lelked, érzelmed beletetted, ezért eleve nem illik rá ez a szó, plusz még a szerelmedhez is szól!


A versed pedig nagyon szép, benne vannak az érzelmeid! :) Páromtól én is szoktam kapni verseket és mindig meghatódom tőle. :)

2014. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!