Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, ti miért szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti miért szerettek kihívóan öltözni, akkor is amikor barátotok van?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen esetben nem szeretek "kihívóan" öltözködni.
2014. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mert ha kapcsolatban vagyok is ilyen a stílusom. amit látnak végül úgyis csak a párom kaphatja meg.

annyira mondjuk kihívóan nem öltözöm.

2014. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan mondás, hogy a nők elsősorban nőknek öltözködnek. :)

Meg attól még, hogy barátjuk van, szeretnek továbbra is vonzóak maradni. Szerintem azzal a lánnyal jár jól egy fiú, aki a kapcsolat alatt is csinos, mutatós.

2014. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem függetlenül attól, hogy van-e valakim jobb érzés, ha csinos vagyok, több olyankor az önbizalmam.

És az ember szeret tetszeni a másik nemnek, akkor is, ha van barátja, és a többiektől őszintén nem akar semmit.

2014. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy öltözök, ahogy nekem jól esik.

Szeretek csinos lenni, és kész. Ha valaki kihívónak találja az öltözködésem, akkor az az ő baja.

2014. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán... Hogyan merült fel benned ez az ostoba kérdés/elképzelés? A kapcsolat nem lekorlatolásról szól. Senki sem mondhatja meg a másiknak, mit szabad tennie, mondania, felvennie.
2014. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi a kihívó.
2014. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!