Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez az eset házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez az eset házasság szédelgésnek számít?

Figyelt kérdés
Az 50 éves barátnőm idén januárban megismerkedett a jelenlegi vőlegényével aki már márciusban el is jegyezte őt. A barátnőm anyagilag igen jól áll és kölcsön is adott a vőlegényének 2 millió Ft-ot,hogy a saját lakásának törlesztését kitudja fizetni a testvérének és emellett másban is támogatta anyagilag plussz elvitte őt nyaralni ehhez az összes költséget állta. Egy ismerősöm jól ismeri a vőlegényt és dicsekedett neki hogy elveszi feleségül a barátnőmet . Az ismerősöm viccből megkérdzete tőle ,hogy legalább jó sok pénze van a nőnek? Ő meg azt válaszolta,hogy van bizony,még hozzá jó sok. Egy kicsit utána érdeklődtem a vőlegény elő életét illetően és az derült ki ,hogy szinte mindig alig volt pénze és mível az elöző kapcsolatai anyagilag egyszerű hölgyek voltak és nem tudott belőlük anyagi hasznot húzni ,minden barátnője mellett folyamatosan más nő után is keresgélt különböző társkeresőkön . Amikor adodott egy lehetséges jobb anyagi helyzetü hölgyike akkor elkezdte leépíteni magáról az éppen meglévő kapcsolatát. Így történt akkor is amikor a barátnőmmel megismerkedett. Úgy érzem ez egy szélhámos alak és legszivesebben szólnék a barátnőmnek ,csak nem tudom megtegyem-e. Nem szeretném ha azt gondolná ,hogy csak kitaláltam és kombinálok,de valamit még is tennem kéne,mert nem bírom nézni ahogy csőbe húzza ez a pasi.
2014. okt. 16. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

1. igen, az, de gondolom te se vagy gyerek, akkor miért vagy most zavarban?


2.igen, mondd meg neki, úgy lesz neki könnyebb

2014. okt. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy módszer, ha evés közben az asztalnál mondod el neki, akkor jobban be tudja fogadni ezt az egészet, nem tudom milyen most a kapcsolatotok de ha megértitek egymást komolyabb dolgokban is akkor ha elég tapintatosan mondod neki akkor biztos elgondolkozik rajta, de a legjobb lenne kettesben, és nyugodt helyen ahol nem feszült, vagy ahol nem érezheti emiatt kínosan magát, vagy ha ismersz 1-2 bízalmasabb barátnőjét akkor vele is beszélhetsz ha normális lehet ő át tudja adni az üzeneteddel az aggodalmadat is. Sok sikert akármit is döntesz
2014. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1-ke , miért lennék zavarban? Egyáltalán nem úgy írtam mint aki kínosan érzi magát,csak leírtam egy történetet és feltettem egy kérdést.
2014. okt. 16. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!