Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség a papucs férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a papucs férfi és a barátnőjének kedveskedni akaró férfi között?

Figyelt kérdés
Sokszor kedveskedek barátnőmnek és elgondolkoztatott, hogy ettől vajon papucsnak számítok-e.
2014. szept. 19. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
papucs= úgy ugrálsz ahogy ő fütyül.. röviden tömören
2014. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
attól függ ki a dominánsabb
2014. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Papucs akkor vagy,ha nincs önálló véleményed,minden vitában "csatában" hagyod magad! És amit a nők kifejezetten szoktak utálni,ha valamit elkezdenek,és egyből kiveszed a kezükből,hogy majd megcsinálod! Ha nem hagyod érvényesülni! :) A kedveskedés viszont jó dolog! :) Csak azt is lehet túlzásba vinni! :) De mivel mindennek a kommunikáció az alapja,szerintem egyszerűbb tisztázni mit szeret az egyik,és mit a másik,így el lehet kerülni a félreértéseket! (Én kedveskedni akartam,de ő "támadásnak"; papucsnak vette! ) :)
2014. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Előző vagyok! Ha valami nem egészen világos írj nyugodtan! :) 18/F
2014. szept. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem nem számítok papucsnak:D köszönöm
2014. szept. 19. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátnőjének kedveskedni akaró férfi kiáll a véleménye és az elvei mellett akkor is ha ez nem egyezik a barátnőjével. Persze ezt kedvesen nem sértően de határozottan teszi. A papucs csak azért beadja a derekát hogy ne kelljen vitatkozni, vagy ne hagyják el.
2014. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az papucs ha szinte bármit megteszek érte?

Ha képes vagyok órákat várni rá?

De ezeket ő is ugyan úgy megtszi talán kevesebbet de többször vár.

2014. nov. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!