Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi egyszer kijelenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi egyszer kijelenti, hogy nem akar párkapcsolatot, az még változhat idővel, vagy vegyem biztosra?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja találkozgatok egy 23 éves sráccal, aki már a megismerkedésünkkor megmondta, hogy nem akar párkapcsolatot,mert szabad akar lenni és sok időt fordítani a saját dolgaira. Először ez rendben is volt, gondoltam majd jól érezzük magunkat, úgyis mindketten szinglik vagyunk, aztán majd meglátjuk. Igazából jól meg is vagyunk, a szex csodás, ő mindig mondja, hogy sosem látott még ilyen szép lányt, mint én, sőt ami furcsa, hogy többször mondta már, hogy "szeretlek". Én ezt nem tudom mire vélni, mert ha én szeretek valakit, akkor azzal kapcsolatot akarok. De ő kijelentette, hogy nem akar kapcsolatot, nem azért mert csajozni akar mellettem, hanem csak szimplán nem. Én viszont kezdem úgy érezni, hogy mivel nem vagyok már 16 éves, ideje lenne komolyabbra fordítani a dolgokat valakivel és nem fecsérelni olyanra az időmet, akivel nincs jövőnk. Szóval gondolkozom, hogy elküldöm a fenébe, csak nehéz, mert amúgy meg csodálatos az együtt töltött idő és ha lenne rá esély, hogy meggondolja magát, akkor én őt választanám. 24/L

2014. okt. 16. 23:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
37%
10-es voltam 24 /L
2014. okt. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ja igen utolsó és féltékeny is. Meg kérdezgeti, hogy ha eszembe jut a szex, akkor csak rá gondolok-e. Mert ha csak rá gondolok, annak ő nagyon örül.


Egyébként köszönöm, valószínűleg tényleg szimplán vennem kéne a lapot. Ha ezt mondta, akkor ez van és nem lesz semmi több köztünk. Jobb lenne, ha kilépnék ebből, bármilyen jó is vele.

2014. okt. 17. 00:17
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
lehet jobban járnál ha nem bír ugy viselkedni ahogy kell ...............mi köze van hozzá h te mit, mikor, kivel??És kit érdekel h ő minek örül?Ezek pont nem férnek bele a testikapcsolatba.Ezek már lelki dogok.Szal ha olyan buta h nem valja be és csak játszik akkor lépj ki .Nem csak neki van olyan amit szeretsz.Na én is a farka miatt nem bírtam kilépni és 1 évig vergődtem.Az lett a vége h komolyabbat kerestem és összeismerkedtem egy sráccal és lefeküdtünk.Ő meg aki csak szerető jól megvert h hogy merek félre ke....ni.Szoval gondold végig h mit csinálsz.
2014. okt. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
megvert?? Jézusom.... :( sajnálom :(
2014. okt. 17. 00:31
 15/17 anonim ***** válasza:
Attól hogy felrúgtad a szabàlyokat màr miért ne küldhetnéd el a fenébe? Ha neked ez így nem jó tovább igenis hogy el kell küldeni a fenébe. A leíràsod alapjàn én javaslom is neked.
2014. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Lassan rákérdeznék, hogy mit is akar. Az a biztos, amit ő mond.

Ha továbbra is az mondja, hogy nem akar kapcsolatot, akkor nem akar.

Én voltam egyszer egy sráccal, minden remekül működött, egyre közelebb kerültünk, jól is éreztük magunkat, mindenki egy párnak gondolt, de egy év után sem mondta azt, hogy járunk. (mondjuk ő csajozni is akart mellettem)

Az egyéb "apró" jelekre figyelj oda: szülőknek bemutattátok egymást? Ha igen, mit mondott (a neved vagy azt, hogy a barátnőm)? A barátoknak bemutattátok-e egymást? Tehát azokra figyelj oda, kifelé mit kommunikál (az én "barátom" is mondta nekem, hogy szeretlek, szerelmes számokat is küldött nekem, de nem akart velem sosem komolyan járni).

A tiétek persze lehet más helyzet is.

Szerintem az a legtisztább, ha megkérdezed.

2014. okt. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltem vele, egyértelműen azt mondta, hogy nem akar kapcsolatot. Nem egészen értem, hogy miért, valami olyasmit magyarázott, hogy egy előző barátnője nem volt boldog mellette, pedig vele rendesen járt, nem csalta meg, mindent megpróbált és a lány mégsem volt boldog vele, szóval most nem akar kapcsolatot. Én nem feszegettem a témát tovább, ha nem, akkor nem.
2014. okt. 17. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!