Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar még eljegyezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar még eljegyezni a barátom?

Figyelt kérdés
25 vagyok, a barátom 24. 2 éve vagyunk együtt. Azt mondja a barátom, hogy nagyon szeret, és hogy el tudja velem képzelni az életét. Viszont eljegyezni meg nem akar még. Én már 2 éve dolgozom, neki meg még van másfél éve az egyetemből és csak miután befejezte, akkor tervezeljegyezni. Beszéltünk a házasságról is, és 2-3 évet még dolgozna az egyetem után, mielőtt elvenne feleségül. Teljesen kiborít. Ha igazán szeret, miért nem tudja ezt korábban megtenni? Tudja, hogy sokat jelent nekem a dolog. Attól, hogy házasok vagyunk, dolgozhat mellette ugyanúgy. Ő azt mondja, szeretné építeni egy kicsit a karrierjét még, mert ha házas, már értem is felelősséggel tartozna, és akkor nem lenne olyan szabad, nem jutna elég idő a karrierjére. Meg, hogy szeretne normális, nagy esküvőt, de ahhoz pénzt is akar keresni. Én pedig utaltam rá, hogy a szülei is biztos adnának rá pénzt, nem kell ahhoz három évig dolgozni. Ki vagyok rajta akadva nagyon.

2014. szept. 20. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
hát szerintem ő gondolkozik jól
2014. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret akkor nem teljesen mindegy mikor fog eljegyezni, feleségül venni?
2014. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ÉS te? Együtt vagytok, hova akarsz sietni? Neki az a tempója, megértem hogy előtte kicsit ráncba akarja magát szedni, építkezne, hogy ne üres kézzel álljon melletted, hanem valakinek érezni is akarja magát. 2 év az még nem olyan rengeteg idő, ne akard már erőszakkal magadhoz láncolni.
2014. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nehogy azt hidd hogy ha eljegyez, feleségül vesz onnantól kezdve hátra lehet dőlni, mert az még nem biztosíték rá hogy nem hagy el. Nem ezen fog múlni. Lehet hogy 4-5 év múlva már nem is (szívesen) emlékeztek majd egymásra!
2014. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

Ha eljegyez gondolod, hogy 1 év múlva összeházasodnátok? Ha nem, akkor hidd el, felesleges.


Akarsz évekig menyasszonyi státuszban lenni? Mert az tiszta szánalmas, hidd el.

2014. szept. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szegeny srac.......
2014. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"a szülei is biztos adnának rá pénzt"

ha mar valaki hazasodik ne aputol meg anyutol kerjen ra penzt ,szerintem

de o gondolkodik jol

2014. szept. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom 2 év után mire fel sietsz. Ha 6-8-10 évről lenne szó már megérteném. De 2 év? 2 év alatt ki sem lehet ismerni egy embert. Már nem azért de szerintem ti sem lesztek sokáig együtt...24/F
2014. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
egyetértek az elsővel, az ő gondolkodása a normális. Gondolkozz el rajta!
2014. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 PearlDiver ***** válasza:
100%

Kérdező! Azt írod, ha igazán szeret, ezt meg azt is megcsinálhatná. Ez ugyanúgy vonatkozik rád is!

Gondolj bele, alapból fiatalabb nálad, és te lényegében önfenntartó vagy. Ez a helyzet egy férfinak baromi frusztráló lehet, magamból kiindulva legalábbis. Nem igazán tudja magát erős férfinak, a támaszodnak érezni.

Mivel te úgymond előrébb jársz, a te feladatod, hogy ezt tiszteletben tartsd, és megadd neki a türelmet. Ha erőlteted az eljegyzést, csak erősíted ezt az egészet és az is lehet, hogy egyszercsak megunja. Ha viszont be szeretnéd "biztosítani“ a házasságotokat, akkor légy rá tekintettel. Annyira nem vagytok még öregek!

2014. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!